Wpis z mikrobloga

Dokładnie miesiąc temu zacząłem robić copy trading na Binance. Obiecałem zawołać wszystkich pulsujących. Mam nadzieję że uda mi się zawołać każdego :)
Podsumowanie +skrin z giełdy:
Wpłacone: 101$
Chińczyk w miesiąc zarobił: 89$
Po odjęciu prowizji giełdy i jego zysku mam na portfelu 170-180$ czyli +70-80%
Trzymam kolejny miesiąc. Kto zainteresowany - plusowac.
#kryptowaluty
p3oo1 - Dokładnie miesiąc temu zacząłem robić copy trading na Binance. Obiecałem zawo...

źródło: IMG_0430

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@p3oo1: A myślałem o Tobie ostatnio. Fajnie widzieć, że jest z tego jakiś pieniądz. Jakie masz dalsze plany w tym temacie (jeśli jakiekolwiek)? Rozważam wrzucenie trochę siana w ten sposób i rozdzielenia między kilku takich "chinczyków". Jeśli będziesz grał tak dalej, to wołaj do kolejnych wyników bo jestem ekstremalnie ciekawy
  • Odpowiedz
  • 23
@Vaclav:

Jak wejść w podobny układ?


Na Binance opcja copy trading. Szukaj tradera po wykresach 90 dniowych. Kogoś kto ma stabilny wzrost a nie pik milion procent w jeden dzień
  • Odpowiedz
  • 27
@sierramikebravo:

A myślałem o Tobie ostatnio. Fajnie widzieć, że jest z tego jakiś pieniądz. Jakie masz dalsze plany w tym temacie (jeśli jakiekolwiek)? Rozważam wrzucenie trochę siana w ten sposób i rozdzielenia między kilku takich "chinczyków". Jeśli będziesz grał tak dalej, to wołaj do kolejnych wyników bo jestem ekstremalnie ciekawy


Zostawiam to co mam na kolejny miesiąc. Gadałem z jednym wykopkiem i się wyzerował w miarę szybko więc też to nie
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT:

ile czasu przy tym spędziłeś?

Można powiedzieć że 0 bo o niczym nie decydowałem ani nic nie klikałem. Bardziej patrzyłem co robi i jakie pozycje rozgrywa. Jak podchodzi do pozycji na stracie itp itd. Z samej obserwacji jego gry można się dużo nauczyć
  • Odpowiedz
  • 1
@Pandillero:

chyba pierwszy raz od pół roku ktoś dotrzymał słowa i mnie zawołał xD thx Na pochybel niedowiarkom, którzy pisali że stracisz.


Rozmawiałem z jednym wykopkiem który też zaczął copy trejdowac to bardzo szybko się wyzerował. Więc nie jest to takie piękne. Zapraszam za miesiąc :)
  • Odpowiedz
@p3oo1: Przypomina mi się jak grałem na forexie(nie pamiętam lewaru). Wcześniej się bawiłem na wirtualnej kasie) .Wpłaciłem chwile później sto a potem tysiąc dolców i pierwsze kilkanaście miesięcy zawsze zysk. Oczywiście miałem sporo straconych pozycji, ale więcej na plus. No i sobie miałem te kilka tysięcy dolców i siedziałem prawie cały czas nad danymi makro/mikro ekonomicznymi. Czasem całe dnie/noce nic się nie działo więc bez sensu się tylko gapiłem w wykresy.
  • Odpowiedz
  • 0
@lord_xenu:

wiesz jak działa copy trading? Bo wydaje mi się że nie.

Chętnie się dowiem. Napisz gdzie popełniłem błąd bo sam działam z tym trochę po omacku.
  • Odpowiedz