Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Mnie kiedyś typiara złapała za penisa. Była nawet ładna a ja nie byłem wtedy w żadnym związku. Dzisiaj po kilku latach uważam, że jednak mnie molestowała. Gdzie to zgłosić???
  • Odpowiedz
psychicznie tak mają i nie są świadome tego, że takie zachowanie może wywołać u kogoś negatywne emocje. Interesujące jest to


@walokid: również zostałem klepnięty przez kapelusznice w tramwaju :D ona ma coś z głową czy taki pr robi ?:D
  • Odpowiedz
@sayanek: nie chciał mnie zostawić w spokoju mimo że wokół nie było ludzi i chciał za mnia iść przez odcinek drogi gdzie było pusto
Dawałam mu do zrozumienia żeby spier##alal ale szedł dalej i nie chciał się #!$%@?
Wyobraź sobie jesteś kobietą idzie za tobą #!$%@? typ w razie gwałtu nikt ci nie pomoże bo nikogo nie ma , jest ciemno więc strach jest jeszcze większy
  • Odpowiedz
zamiast pisać na spotted to mogła laska iść na policję. Autentyczność jest tak duża że szkoda strzepic ryja.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czyli jest możliwość, że po prostu szedł w tym samym kierunku? Czy minęliście się w tej uliczce i zawrócił i zaczął iść za Tobą? Bo to jest różnica. Na pytanie czy coś innego robił nie odpisałaś, więc pewnie nie.

Bo jeśli tylko to że szedł w tym samym kierunku, no to wybacz, ale to Twoja wyobraźnia a nie napastowanie...

w razie gwałtu


@Linnior88: Tak samo mógłbym powiedzieć, że ostatnio
  • Odpowiedz
Faceci nawet nie wiedzą, że takie rzeczy się dzieją, bo ich to nie dotyczy.


@WielkiNos: Nie prawda, sam byłem świadkiem jak dwie nachlane wieśniary przystawiały się do faceta w autobusie, który stanowczo lecz subtelnie je zbywał. W końcu po kilkunastu minutach jedna stwierdziła "on ma obrączkę i widać, że to porządny facet." na to druga z podekscytowaniem odpowiedziała " ale go tam złapała, ale go tam złapałam".

Mi też się zdarzyło,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mnie w zeszlym roku gonilo 3 #!$%@? typów po mieście, bo mieli ochote po prostu #!$%@? jakiegos faceta, kobiety nawet nie wiedzą, że takie rzeczy się dzieją, bo ich to nie dotyczy
  • Odpowiedz
czy ty jesteś upośledzony


@Linnior88: nie, ja nie, nie wiem jak Ty, bo pytałem czy coś takiego robił

I na czym polegało to napastowanie? dotykał ciebie?


To mi nawet nie odpowiedziałaś, więc przyjąłem że nic takiego nie miało miejsca. W takim przypadku trzeba było dzwonić na policję i tyle.
  • Odpowiedz
wrzucając nas do jednego worka. Uważasz że to jest fair?


@piotr-kowalski1222: o, świetny argument, idź się tak zesrać do jełopów piszących o p0lkach, szybko cię wyjaśnią, że jest to jak najbardziej fair ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kobiety w dużej mierze same zgotowały sobie ten los, ilość fałszywych oskarżeń w ostatnich latach to jakiś absurd, osobiście z biegiem lat bardzo straciłem zaufanie do takich wyznań i chcąc czy nie - po prostu patrzę na nie trochę z przymrużeniem oka, do czasu aż zarzuty nie zostaną udowodnione. A czy takie sytuacje mają miejsce? Na milion procent, osobiście w mojej rodzinie nie dotknęło mnie coś takiego nigdy, mimo zdecydowanej
  • Odpowiedz