Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, wszytkich spierdoksów wyznawców #blackpilla #przegryw Wykonuje najbardziej prestiżowy zawód a zarazem znienawidzony na wykopie.
Przejdźmy do rzeczy Wszystko to co na wykopie piszą Blacpillowcy to czysta prawda, Kobiety lecą na wygląd ja jako #chad z prestiżowymi zarobkami jestem tego przykładem.
Nie chwaląc się na studiach była u mnie sama elita córki prawników, sędziów, doktorów itp.
Pamiętam że była taka jedna Julka 8/10 figura Osa z, dobrego domu Rodzinka nadziana blondynka koło niej odnotował typowy przegryw 5/10 okulary zakola pomagał jej przy kolosach itp chciał ją zaruchac ale ona się nim brzydziła wykorzystywała go a że mną była w FWB, nawet Simpowanie nie pomogło mu, Pamiętam raz przywiózł jej rosół bo była chora xD podziękowała mu i zamknęła przed nim drzwi zjedliśmy go razem potem druga runda peklowania był też #anal nie wspominam tego dobrze bo popuściła na mojego.
To nie jeden przykład poznałem kiedyś Tinderówke taka, 7/10 duży cyc pamiętam że była zaręczona (wyznała mi to potem) ale jak to mówiła nie wie co czuje jej chłopak był informatykiem ale mówiła że to nerd i ogólnie nudziarz ja jako dynamiczny facet Chad z prestiżowym zawodem i właśna kancelaria. Spotkaliśmy się na spotkaniu się lepiła do mnie dobierala się do mojego #!$%@? w aucie xd , dodam że miałam wtedy jakąms wysypkę na Penisie mimo to chciało mi się ruchac ivbyło ruchanie aż spustem do buzi bez gumy i ona to że jej to nie przeskadza xD. Więc jeśli jesteś Chadem nawet wysypka nie stanowi przeszkody. Więc trzymajcie się w tym swoim #!$%@? przegryw.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #chad #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: potwierdzam z wysypką, u nas w Policach byla kiedys taka Ewelina Sosna(kawal dobrej, zadbanej dupencji, zawsze miniówy, a nóżki miala, naprawde eleganckie), i byla na wlosach u mojej bylej, bo przyjmowala w domu
One tam sie farbowaly i driniły w pokoju fryzjerskim, a ja se chlalem w salonie, i slysze jak opowiada jak pojechala na randewu do Szczecina, chodzili gdzies po parku, przysiedli, mowi ze wyjal #!$%@?, a tam ser
@mirko_anonim: ciekawe bylyby takie posty gdyby
A)nie byly baitami
B)przedstawiałyby czysty blackpill, a nie mieszałyby go z redpillem, bo z tym, że bogaty i przystojny tak żyje to każdy normik z ulicy sie zgodzi, tu chodzi o umniejszenie znaczenia statusu żeby potweirdzić blackpill.