Wpis z mikrobloga

Zawołam wszystkich plusujących, gdy Agata zostawi Andrzeja i/lub gdy Kinga zdystansuje się od ojca - czyli zapewne niedługo po zakończeniu kadencji Dudy.

Przecież one tam kisną w środku od ciężaru cringe'u, co najmniej od ostrego cienia mgły (a może i wcześniej), gdy okazało się, że ich głowa rodziny, przeciętny i nudny dotychczas beciak i polityk, stał się nagle creepem i symbolem żenady, a do tego jeszcze wjechały zakola.

Żadna p0lka tego nie zniesie. To co pokazał przy okazji "musisz być twardy" i przy ostatnich przemówień nie jest i nie może być dla żadnej kobiety atrakcyjne i nie może nie powodować odruchu obrzydzenia. Doskonale to też tłumaczy milczenie tych Pań w przestrzeni publicznej. Zaciskają zęby i przeczekają po prostu.

#sejm #polityka #bekazpisu #duda
oslet - Zawołam wszystkich plusujących, gdy Agata zostawi Andrzeja i/lub gdy Kinga zd...

źródło: imgGa13aF-6d48457

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@oslet: Ktoś wspominał, że Kamiński mógł trzymać jakieś materiały na Dude(albo jego córkę?), przez to nie jest chętny, by go uniewinnić skutecznie. Pytanie ile w tym prawdy jest...
  • Odpowiedz
Ktoś wspominał, że Kamiński mógł trzymać jakieś materiały na Dude(albo jego córkę?), przez to nie jest chętny, by go uniewinnić skutecznie.


@Viore: Jakby miał na niego "materiały" to jednak wolałby, żeby go uniewinnić skutecznie, ten "ktoś" chyba niezbyt logicznie myśli.
  • Odpowiedz
Ktoś wspominał, że Kamiński mógł trzymać jakieś materiały na Dude(albo jego córkę?), przez to nie jest chętny, by go uniewinnić skutecznie. Pytanie ile w tym prawdy jest...


@Viore: Ponoć jego przyrodnia siostra to tak naprawdę jego córka. Gdzieś takie słuchy chodziły, ale ile w tym prawdy to kto wie.
  • Odpowiedz
@oslet to jest oczywiste. Koniec kadencji i będzie albo rozwód albo nieformalny rozwód i życie oddzielnie z dala od mediów. Była nie tak dawno akcja, ze szli i chciał ja złapać za rękę to ta mu ja agresywnie zabrała. Wszyscy zarzucają Agacie ze milczy. A ja myśle, ze ona milczy dlatego, ze ma odwrotne zdanie na sprawy niż mąż, tylko ma nieformalna umowę, z mężem i z Pisem, zeby doczekac spokojnie do
  • Odpowiedz
Była nie tak dawno akcja, ze szli i chciał ja złapać za rękę to ta mu ja agresywnie zabrała.


@smutny_czlowiek: pamiętasz może kiedy to było? bo aż mnie ciekawi filmik
  • Odpowiedz
@oslet: Zawołaj jak wyjdzie na jaw jakiego haka ma Kaczaffi na Dudę, bo to musi być coś że mu zniszczy bezpowrotnie życie prywatne, inaczej by na politycznym wylocie się tak nie zachowywał.
  • Odpowiedz
@oslet: nie są już razem z Agatą, różne posty na necie powtarzają że od dwóch lat mieszkają osobno (jakieś ploty od różnych menagerow hoteli czy coś)

A córka wyjechała i żyje swoim życiem
  • Odpowiedz
  • 1
@oslet Agata zniknęła już od 2019 w drugiej kadencji. W pierwszej kadencji jeszcze trochę się pokazywała. Ale w drugiej to już olewka totalna.
  • Odpowiedz