Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie kilka rzeczy na Aliexpress, wszystko pokazuje się jako Aliexpress Selection Standard.
Niektóre przesyłki mają tracking zaczynający się od PX............. a niektóre (większość) LP...........
Alipaczka nic nie wyszukuje a Aliexpress pokazuje, że jest gdzieś już w PL/EU. Ten tracking to jakiś z dupy i chińczyk wysłał czymś nierejestrowanym? Dawno nic nie zamawiałem, kiedyś jak dobrze pamiętam był trackin 0045 czy coś takiego i poczta to normalnie widziała.

#aliexpress #chiny #czajna #zakupyzchin #alipaczka
  • 6
a niektóre (większość) LP...........

Alipaczka nic nie wyszukuje a Aliexpress pokazuje, że jest gdzieś już w PL/EU. Ten tracking to jakiś z dupy i chińczyk wysłał czymś nierejestrowanym?


@kuba130000:

postal.ninja wykrywa docelowe nr trackingowe dla LP...
(najczesciej sa to paczki pocztexu)
@kuba130000: też mam zamówienia z numerem śledzącym PX, jak sprzedawca ma wysyłkę ASS to śledzenie zawsze jest PX czyli śledzenie PP, u mnie na 2 dzień po wysłaniu alipaczka widziała co się z paczką dzieje, nie wiem dlaczego u Cb tak nie działa.
@sylwek2k: aha, czyli wychodzi na to, że te paczki idą na trackingu LP.... do jakiegoś kraju w EU gdzie są przepakowane i idą do PL jako PX.. Co najmniej ten postal.ninja do każdej przesyłki LP pokazuje drugi numer zaczynający się od PX i ten numer Poczta Polska już widzi. Ciekawa sytuacja.