Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: w takim razie z chęcią zapraszam Ciebie do poprowadzenia gościnnej audycji, z chęcią nauczymy się jak się robi profesjonalne przejścia między nutami i wyjmuje kluski z buzi.

co do listeningu - dziś akurat streamuję bezpośrednio z programu więc się wszystko taguje, ale zazwyczaj prowadzę ze sprzętu, więc nic się nie taguje. :)
@max1m0-: Jeśli dostanę zapłatę, to czemu nie?! A profesjonalne przejścia między nutami to w zwykłym winampie można ustawić -_-

co do listeningu - dziś akurat streamuję bezpośrednio z programu więc się wszystko taguje, ale zazwyczaj prowadzę ze sprzętu, więc nic się nie taguje. :)


Tak czy inaczej psuje to strasznie całą audycję, bo niewyraźnie mówisz.
@Qfarcowy: wciąz jak wyżej - zapraszam do poprowadzenia gościnnej audycji, z chęcią nauczę się jak robi się to profesjonalnie.

A tak całkiem serio, weźcie pod uwagę, że nie jesteśmy hiper profesjonalnymi prezenterami, tylko paczką osób, które robią coś totalnie po amatorsku, z mikrofonami za powiedzmy 30 złotych. :)

zaproszenie oczywiście aktualne, jeśliś zainteresowany - pw.
tylko paczką osób, które robią coś totalnie po amatorsku, z mikrofonami za powiedzmy 30 złotych. :)


@max1m0-: Prowadziłem radio internetowe jeszcze jak ludzie mieli łącza 64kb/s i jakoś wtedy to ogarniałem i są to dosłownie dwa kliknięcia w winapmie -_-

Co do zaproszenia, jeśli dostanę zapłatę to mogę wpaść :D