Wpis z mikrobloga

1. Czy w materiale o świętym Adamowiczu była mowa o tym, że pod koniec jego życia PO odcięło się od niego i zaczęło go krytykować, bo wiedzieli, że już się nie wygrzebie?
2. Czy była mowa, że państwo Adamowicz od dłuższego czasu byli w separacji orzeczonej przez sąd, gdyż były podejrzenia o romanse w ratuszu?
3. Czy była również mowa o nieruchomościach, pochodzenia których państwo Adamowicz nie byli w stanie udokumentować i z myślą o nadchodzących problemach prawnych wysłali córki na stałę za granicę?

#tvpis #tvpiscodzienny #polityka #wosp #adamowicz #bekazpo
  • 12
@Basiura89:
1. Ciekawe. A może po prostu przestało im być po drodze. Czy też sugerujesz, że im bardziej się ktoś poróżni ze swoją partią tym więcej pieniędzy ukradł? Andruszkiewicz czy Bąkiewicz uciekli z Konfederacji do Pisu dlatego jak rozumiem bo zrobili wałki 100 razy większe niż Adamowicz.
2. Takich rzeczy nie umieszcza się w programach w których wspomina się zmarłych ludzi.
3. To jest powtórzony punkt 1. Poza tą rzeczą z
  • 7
@Filipterka25: konkretnie ma to: "Nie wiem i nie chcę wiedzieć, czy te wynagrodzenia uciszyły ich sumienia. Nie sądzę, że w ogóle sumienia mają. Ale jedno wiem i domagam się tego także w imieniu naszych córek: czarno na białym musimy wszyscy zobaczyć, a potem do szpiku kości rozliczyć ten mechanizm zła w tvpis – kto, jak i za ile w nim tkwił, kto decydował, a kto rozkazy żwawo i za wielkie pieniądze
@Basiura89: przecież jak ktoś umiera to już się o nim nic złego nie mówi, przykład to lech kaczyński np.
Ale na poważnie to jak sobie wyobrażasz poruszanie tego tematu w sprawie śmierci takiej osoby? Szczególnie że to co mówisz to właściwie zarzuty, a nie stwierdzenie faktów z dowodami, czy jakieś wyroki sądów. A ktoś kto nie żyje nie ma jak się bronić przed zarzutami xd.

Jak leci materiał o kimkolwiek w