Wpis z mikrobloga

Skuszony opiniami wykopków, nadrabiam sobie właśnie poranki Mazurka w RMF z w ostatniego tygodnia i nie mogę wyjść z podziwu jak wyćwiczone gardło w stosunku do pisowcow ma Pan redaktor. Wydaje się wręcz, że gdyby mógł, wciągnąłby pisowska knage wraz z jajami.

Powstaje pytanie po co? Po co niegłupi przecież Mazurek miałby z siebie robić dziennikarską prostytutke, przecież pisowcy obecnie nie za bardzo mają nawet skad brać kasę na opłacanie go. Dziwne
#tvpis #mazurek #rmf #bekazpisu #sejm
wortor - Skuszony opiniami wykopków, nadrabiam sobie właśnie poranki Mazurka w RMF z ...

źródło: IMG_2862

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@wortor: Osobiście uważam, że on i jego brat mieli takie układy z pisem, że gdyby to wszystko wyszło na jaw, jego kariera dziennikarska byłaby skończona, więc wciąż odstawia takie szopki, bo nie ma wyjścia.
  • Odpowiedz
@wortor to było w czasie wyborów albo zaraz po, ktoś polecał ten program co on prowadzi, że jako nieliczny ora gości. Ja się nie znam na polityce ani nie interesuje się nią. Uznajmy że #!$%@? głupoty.
  • Odpowiedz
@wortor: Mazurek jest po prostu PiSowcem, a nawet bym posunął się dalej i stwierdził że on jest jednym tych, którzy wpłynęli na postrzeganie świata przez PiSowców. "Ideolog" to za duże słowo, ale nie mam innego pomysłu jak go określić. To on wymyślił "lemingów" (słynny "Alfabet Lemingów"), którzy zmutowali w "fajnopolaków", należał do "Pampersów" (którzy obecnie w większości to "symetryczni" dziennikarze), pisał do wielu konserwatywnych pism, współzakładał Frondę. Widać po nim, że
  • Odpowiedz
@wortor: miał córkę na onkologii, może pisuary załatwiły jej lepsze leczenie. Wdzięczność za coś takiego pozostaje na całe życie.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Mazurek ma powiązania z pisowcami od dawna, jak chociażby słynny wywiad z Szumowskim, już po tych wszystkich aferach pisowskich pan redaktur zapomniał że powinien zadawać pytania. Pewnie dlatego że rozmawiał z kolegą z zaprzyjaźnonej grupki z PiSu
  • Odpowiedz
@apaczessi: @wortor

Ja mam swoją teorię na Mazurka, że to taki dziennikarz, który lubi się przyjaźnić z politykami. Wiecie, jak się zakumpluje to będzie miał dostęp do "insajderskiej" wiedzy, na antenie na głos o tym nie powie, rozmówcy też nic nie powiedzą, ale on przynajmniej będzie miał wiedzę jak to wygląda od wewnątrz i będzie mógł sobie wyrobić zdanie. Przy czym Mazurek jest debilem i ci jego koledzy politycy po prostu
  • Odpowiedz
@kishibashi: Że lubi się kolegować z politykami to prawda. Przecież parę lat temu była nawet mała aferka ze zdjęciami z jego urodzin, na których znajdowali się politycy z różnych partii. Nie uważam go za idiotę, bo to by było za proste rozwiązanie. Raczej jest to taki typ człowieka, któremu się wydaje że jak jest w jednej rzeczy dobry to znaczy, że zna się na wszystkim. Możliwe, że wyostrza troszkę swoje opinie,
  • Odpowiedz
@wortor: jak oglądałem jego kilka filmów ze stanowskim na kanale sportowym zawsze wydawał mi się mocno przeciw PiS-owi i jechali po nich równo, to się jakoś teraz zmieniło ? Czy o co chodzi XD niech ktoś wyjaśni
  • Odpowiedz