Wpis z mikrobloga

Ale mnie już drażni ta generalizacja w każdym poście politycznym w komentarzach. Zawsze znajdzie się ktoś kto napisze 'wykopki myślą, że ...'
Ludzie ogarnijcie kuwetę. Wykop również jest przekrojem poglądów gdzie spotkacie osoby zarówno niespełnione zawodowo, prowadzące biznesy, pracujące w januszexach czy w korpo, o odmiennych doświadczeniach życiowych, wywodzących się z różnych środowisk i głosujących zgodnie z własnymi przeżyciami na określone stronnictwa polityczne.
Są tu prawacy, lewacy, ludzie o poglądach centrowych i baby. Deal with it. To nie jest tak, że 'wykopki mówią...' bo jeden zniewieściały lewacki przegryw napisał to czy to. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego gara. Jest tu dużo osób, które nie chciałyby być z tym identyfikowane mimo, że są wykopkami. Jeśli macie jakiś zarzut logiczny zacznijcie wołać bezpośrednio zainteresowanych bo trochę mnie dotyka gdy wrzuca się mnie do jednego wora ze skrajną prawicą czy lewicą.
Miłego weekendu wszystkim.

#po #pis #konfederacja #tvpiscodzienny
pepies - Ale mnie już drażni ta generalizacja w każdym poście politycznym w komentarz...

źródło: photo_2024-01-13_10-07-30

Pobierz
  • 6
@miloszy: no i to jest właśnie absurd. To obraża moją inteligencję jak ktoś tak skrajnie uogólnia. Kiedy ktoś skrytykuje COKOLWIEK co zrobiło pis to jest za po. Kiedy skrytykuje cokolwiek co zrobił donald tusk to jest za pisem. #!$%@? ludzie opanujcie się