Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm

Hej Wszystkim!

To będzie krótki wpis, ale mam lekką nadzieję, że ktoś może i być w podobnej sytuacji i się wypowie.

O mnie dwa słowa - cichy lurker, niespecjalnie interesujący się ani życiem politycznym, ani nie udzielający się w gorących tematach.

To, że obecna sytuacja przebudziła nawet takiego dinozaura jak ja, myślę, że może być punktem zwrotnym w naszym systemie politycznym.

Moim zdaniem, wreszcie coś się dzieje na tej scenie, co ma zarówno doprowadzić odpowiednie osoby do odpowiedzialności karnej, ale co więcej - może w końcu choć cień obywatelskiego zaufania wobec władzy zacznie funkcjonować.

Czas tylko pokaże, ale nie ukrywam, że takiej nadziei nigdy wcześniej nie czułem. Trzymam za to kciuki!

Dzięki!
  • 3
@razzi Co się zmieni, nic się nie zmieni dopóki Duda pełni funkcję prezydenta XD Z każdym kolejnym do końca jego kadencji będzie tak samo (,)
Też bym tak uważał jeszcze do niedawna.

Ale powiedz, kiedy tyle spraw w postaci rzeczywistych akcji, które mają jakiś tam wpływ na życie szaraczków zostało wykonane?

I osobiście nie podoba mi się, że urząd prezydenta jest mocno w tym momencie zdewaulowany, ale tutaj albo można się przepychać przez x lat, albo w końcu jakoś pozbierać to do kupy...