Wpis z mikrobloga

@Nodafaq: Wiadomo, że od kilku lat był ten strach z tyłe głowy, że nie rozliczą PiSiorów. Po pierwszym miesiącu oczekiwania zostały bardzo przekroczone. Mam nadzieję, że nie zdejmą za szybko nogi z gazu, bo trzeba mnóstwo spraw naprawić i jeszcze wymienić prezydenta. Dobrze by było przy okazji zmasakrować PiS w tegorocznych wyborach i rozpocząć proces destrukcji PiSu.
@Janusz_Lubikwasa: po wyborach prezydenckich, to mogą zacząć skazywać, bo nie będzie nikogo do ułaskawiania. imo całą kadencja pójdzie na rozliczenia i minimalizowanie PiSu i dopiero po 2028 będzie bardziej merytorycznie.

@Nodafaq: dokładnie, wydawało się, że Duda jest kimś więcej, niż tylko pisowskim notariuszem (to mówienie, że w 2. kadencji będzie bardziej niezależny XD)/
@Nodafaq: #!$%@? strony tygodnika "Najwyższy Czas!" zrobiło swoje. Z jednej strony jestem liberałem, ale nie aż tak jak korwiniści, z drugiej strony czytanie tej gazety nauczyło mnie by rozliczać poprzednie rządy i tego się trzymam w porównaniu do Krzysia Bosaka. (btw. głosowałem na 3D, po raz pierwszy od 2011 roku na tak zwaną "bandę czworga")
@pyra_wykop: Też bym chciał żeby nie odpuszczali ale zdają sobie sprawę, że każdy pisior zawleczony przed wymiar sprawiedliwości równa się cyrk taki jaki teraz był pod aresztem i zakładami karnymi. Na dłuższą metę nie do uniesienia.
@Nodafaq: ale... na jakiej grubej? Do czego wy sobie znowu trzepiecie? Tu na wykopie jest zbiorowa psychoza, dajecie dupy jak naiwna nastolatka na ładne słowa i obiecanki. Poza tymi dwoma pajacami, za którymi sprawa się ciągnie od ponad 15 lat ktoś został aresztowany?

Limuzyna kaczora wczoraj rozwalała się po mieście. Na video widać kilka złamanych przepisów. Rozumiem, że policja właśnie wysyła listy do właściciela z żądaniem wskazania kierowcy? Prawda? Bo to
@Nodafaq: a ja mam takie zdanie że z punktu widzenia całej koalicji to obecny etap jest najłatwiejszy, problemem będzie już to co po dojechaniu pisowców i to jaką wizję na kraj uskutecznią, energetyka, samochody, mieszkania, tam wszędzie będą potencjalne miny.