Wpis z mikrobloga

Oto jak Biedronka ma za nic postanowienia UOKiK i dalej oszukuje klientów zamazując na drukarce najniższa cenę z ostatnich 30 dni, tak by była nieczytelna dla klientów (jest niższa niż promocyjna).

Bylem, sprawdzałem - sprawa nie jest jednostkowa - sytuacja wygląda podobnie w innych placówkach, przy różnych produktach.

W tym roku chyba jeszcze kary nie dostali...

Widziałem że nie jestem jedyny który to zauważył @michalmc też popełnił wpis na ten temat.

#afera #biedronka #uokik
DobrzeiSmacznie - Oto jak Biedronka ma za nic postanowienia UOKiK i dalej oszukuje kl...

źródło: 20240111_213112

Pobierz
  • 16
jak czegoś nie możesz na tych cenówkach rozczytać to najwyraźniej jesteś upośledzony.


@sruba_m3: Najwyraźniej. Jako że jesteś ekspertem to co znaczy 3.99zł TANIEJ 12% (3.99zł/l), to jest cena ostateczna czy mam sobie odjąć 12% z 3.99zł?
@OCIEBATON potwierdzam, dziwne to było, nie było nawet ogranczenia ilości za ten sok, zgarnąłem cały karton xD Dodatkowo byłem tego samego dnia w innej biedrze i z ciekawości sprawdzilem to była reguralna (na biało) 3,99. Kminiliśmy z różową, że może „nasza” biedra ma jakieś swoje promki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DobrzeiSmacznie: Po co tam chodzisz i kupujesz? Też mi nie pasuje biedronka, już pomijając chlew w sklepie i brak ceny przy produktach i masz niespodziankę przy kasie, to ja tam nie kupuję, bo zwyczajnie po parę drobnych zakupów musisz stać pół sklepu w kolejce, żeby zapłacić. Jak stanie w kolejce trwa dłużej niż zakupy, to odpuściłem.
#!$%@? z chodzeniem lub niechodzeniem- chodzi o zwykłą ludzką UCZCIWOŚĆ LUDZKĄ.


@DobrzeiSmacznie: wierzysz jeszcze w jakąkolwiek uczciwość ze strony władzy lub tym bardziej korporacji i dyskontów?