Wpis z mikrobloga

  • 24
Szkoda że dziecko nie ma świadomość że nie może a się stać mężczyzną będąc kobietą, nie ma takiej opcji. Ludzie dorośli są od tego żeby przekazać podstawową wiedz, nie wspierać urojenia, nie okaleczać. Jeśli ja sobie ubzduram że jestem wężem jakiś lekarz mi obetnie ręce i nogi? Ogon przyczepi? #!$%@?
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: ja poerdole jakis kosmos, tych chorych psychicznie powinno sie zamykac w pokojach bez klamek zeby zostali sami ze soba ze swoimi urojeniami, jeszcze krzywdza dzieci.
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: Masakra. Zaburzonych psychiczne powinno się osadzać w zakładach na leczenie, a nie w ministerstwach... Najgorzej, jak wszystko skończy się tak, jak tej biednej kobiecie z filmu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
S-Type - @DoktorStyle: Masakra. Zaburzonych psychiczne powinno się osadzać w zakładac...
  • Odpowiedz
  • 11
@WielkiNos 14-18 lat. Z 10 razy zmieniałem decyzję o szkole, studiach, co chcę robić w życiu. Miałem z 3 hobby. Nie mogłem kupić piwa i fajek.
Ale wiedziałem, że fiuta się nie odcina.

Na pewno wszystkie te dzieci będą szczęśliwe gdy za 5-10 lat zrozumieją co się stało.
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: @WielkiNos ale niezły przypadek że akurat czternastoletnia córka akurat trans-aktywistki chce sobie akurat obciąć cycki, ma wielkie szczęście że urodził się w tolerancyjnej rodzinie i matka nie robiła mu z tego powodu żadnych problemów, uff
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: "Na 1800 respondentów 50 uważało, że w wyniku bindowania doznało złamania żeber."
2,7 %.
I to zapewne z powodu nieprawidłowego korzystania ("binder powinniśmy nosić maksymalnie 8 godzin" plus powinien być dobrany odpowiedni rozmiar).
Wydaje mi się więc, że mówienie, że powoduje bezdech i wykrzywia kości to trochę hiperbolizowanie, niepotrzebne straszenie.
To jak z gorsetem ozdobnym- jak się za mocno zwiążesz, jak kupisz za mały rozmiar, to faktycznie, ciężko się oddycha,
  • Odpowiedz