Wpis z mikrobloga

Na wykopie często można przeczytać, że kobiety lecą na pieniądze.
Otóż nigdy tego nie zauwazyłem. W ostatnim czasie spotykałem się z paroma kobietami (30+), były to znajome znajomych (tzw. swatanie)
Wiadomo, programista jak programista, wiedziały o tym od znajomych.
Jednak każda miała to w dupie bo w sumie miały swoje pieniądze i nie był to żaden plus, nawet upierały się żeby płacić za siebie kiedy chciałem coś postawić.
Jakie macie z tym doświadczenie?
#zwiazki #programista15k
  • 23
  • Odpowiedz
@alonzoo3 Mam wrażenie, że najgłośniej o tym, że babki lecą na hajs krzyczą Ci, którzy nawet go nie mają, ale próbują na siłę kłamać, że mają i próbują na to podrywać xDD Więc wychodzi taki paradoks
Oczywiście, że istnieją babki, które na coś takiego polecą, ale taki typ widać na pierwszy rzut oka i żadna ze stron się z tym nie kryje.
Sama w swoim otoczeniu, tego jak ja i przyjaciółki rozmawiamy
  • Odpowiedz
@alonzoo3 skoro wiedziały co robisz to też wiedziały ile możesz pi razy oko zarabiać.

Jak nie masz mordy chada i nie wzbudzasz motylków w brzuchu to musi być inny sposób.

Poza tym to już jest nudne....
Nie możesz spędzić z kobietą miło popołudnia bez rozkładania wszystkiego na czynniki pierwsze?
Nie możesz po prostu dobrze się bawić i mieć wylane na kasę przez jeden wieczór?

Panie 30+ zaczynają szukać spokoju. I jak się
  • Odpowiedz
@alonzoo3: przecież tu nie chodzi o hajs, tylko o poziom życia, jaki on za sobą niesie. Kolacja za 100zł to nic wielkiego, ale już bezpieczeństwo finansowe to coś ważnego. I każda raczej na to leci, nikt nie chce żyć w biedzie i syfie :D

A poza tym umów się z jakąś 22-26 latką, to zobaczysz, czy nie lecą :D
  • Odpowiedz
Na wykopie często można przeczytać, że kobiety lecą na pieniądze.

Otóż nigdy tego nie zauwazyłem.


@alonzoo3: Wiedza o kobietach u wielu użytkowników Wykopu opiera się na przeklejaniu ciągle tych samych historyjek, więc nie ma co się tym sugerować. Wiadomo, że babki lecące na hajs istnieją, ale są też te ogarnięte, które są w stanie same zadbać o swoje warunki finansowe. Sami decydujemy o tym, kogo do siebie przyciągamy, także no (
  • Odpowiedz
Na wykopie często można przeczytać, że kobiety lecą na pieniądze.


@alonzoo3: tak, tylko na wykopie... poza wykopem nikt nie ma takiej opinii...

Otóż nigdy tego nie zauwazyłem.


@alonzoo3: co na to okulista?

W ostatnim czasie spotykałem się z paroma kobietami (30+), były to znajome znajomych (tzw. swatanie)

nawet upierały się żeby płacić za siebie kiedy chciałem coś postawić


@alonzoo3: i nie przyszło ci do głowy, że udają?
  • Odpowiedz
@alonzoo3: ile zarabiasz ? Dopóki nie zarabiasz 100-200k miesięcznie to wrażenie bogacza możesz zrobić co najwyżej na Karynie z Lubelskiego, a nie 30-latce pracującej w korpo w dużym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz