Wpis z mikrobloga

Świat się kończy...
Wczoraj odezwał się do mnie majster, z którym ponad rok temu rozmawiałem na temat układania płytek w garażu i kotłowni. Chce wejść już dziś na robotę.
Więc takie pytanie mam do Was Mirki- jakie płytki będą najlepsze do garażu i kotłowni? Dajcie jakiś konkretny model, najlepiej z marketu typu Castorama/Leroy, bo muszę zaraz jechać i je kupić.
#wykonczenia #budowa #remont #budownictwo #budowadomu
  • 24
  • Odpowiedz
@inko-gnito mam te już dwa lata, jest gitara. Też stawiam auto na tym i nic się nie dzieje. Aczkolwiek, nie wiem czy teraz nie wziąłbym beżowych. Na tych widać mocno kurz.
  • Odpowiedz
@inko-gnito: Bierz większy format (mniej fug), gres, w neutralnym kolorze. Kosztuje tyle samo co 30x30 a robota idzie szybciej, pomieszczenie wygląda lepiej i mniej syfu do czyszczenia na fugach. Rozważ jakieś grzanie pod kafle, jak masz podłogówkę/grzejnik to spoko, ale jak nie masz to połóż sobie folię grzewczą - koszt niewielki, a jak kiedyś będziesz potrzebował ogrzewania w garażu to podziękujesz sobie.

https://www.obi.pl/plytki-podlogowe/gres-szkliwiony-ambient-perla-60-cm-x-60-cm/p/6759328
  • Odpowiedz
im większa płytka tym większe prawdopodobieństwo że pęknie. małe się bierze.


@r5678: Dobrze położona (pełny grzebień na posadzce i płytce, dosuwana prostopadle do kierunku grzebienia) nie pęknie przy wjeżdżaniu samochodem.
Położona źle (grzebień w różnych kierunkach, klej tylko na posadzce, bez dosuwania) pęknie ci jak źle staniesz albo spadnie ci młotek.
PfefferWerfer - > im większa płytka tym większe prawdopodobieństwo że pęknie. małe si...

źródło: 2-TT

Pobierz
  • Odpowiedz