Wpis z mikrobloga

Też tak macie xD? Chcecie kupić, auto, wbijacie na forum i stwierdzacie aaa na #!$%@? mi to. Chcecie telefon: oglądacie 2-3 recenzje i nie ma takiego "wow chce to mieć" tylko jest "a na #!$%@? mi to". Okazja wycieczki do Azji i "a w Polsce wolę góry". Chodzi mi mi to że jak się o czymś poczyta to przestaje się chcieć to mieć.
Praktycznie kupiłem #tesla ale stwierdziłem na #!$%@? mi to. Za 5 lat jak będzie sieć ładowarek można pomyśleć.
#przemysleniazdupy #przemyslenia
  • 7
  • Odpowiedz
efon: oglądacie 2-3 recenzje i nie ma takiego "wow chce to mieć" tylko jest "a na #!$%@? mi to". Okazja wycieczki do Azji i "a w Polsce wolę gór


@its_over_for_chlop: ale to normalne podejscie. Ja lubie stara sztuczke ze dodaje do koszyka i zostawiam, zwykle juz na drugi dzien stwierdzam ze bez sensu kupowac
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop nie, nawet nie zaglądam np telefon mam już 3 lata i nie mam potrzeby nawet myśleć żeby kupić nowy bo stary ma wszystko czego potrzebuje i nadal jest sprawny. Ale jak już pojawi się potrzeba i wymysle budżet to po kilku dniach researchu i przeglądaniu recenzji przekreczam budżet 2x
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: tak, zawsze sobie myślę co mi to da że kupię nowego iPhone skoro stary ma 99% tych funkcji, po co mi Tesla skoro rzadko robię rocznie 10k KM a jak robię to na dłuższej wyprawie bo HomeOffice więc mogę się tę chwilę pomęczyć z autem za 100k
  • Odpowiedz
Praktycznie kupiłem #tesla ale stwierdziłem na #!$%@? mi to. Za 5 lat jak będzie sieć ładowarek można pomyśleć.


@its_over_for_chlop: Nowe przepisy wejdą w życie 13 kwietnia 2024 r. i przewidują, że w transeuropejskiej sieci dróg w 2025 r. stacje ładowania dla aut osobowych powinny być rozmieszczone co 60 km, a jedna strefa ładowania powinna mieć łączną moc 400 kW, gdzie jeden punkt ładowania ma mieć moc 150 kW.

Poza tym stan
  • Odpowiedz