Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: ech widziałem to chwilkę.. on ma prawdopodobnie bardzo niskie poczucie własnej wartości - powinien iść na terapie ale dla siebie żeby zrozumieć, że zasługuje na prawdziwą i ciepłą osobę, która będzie miała normalną wrażliwość, a nie tą stukniętą laskę
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: nie sądziłem, że znajdą się Mirki i Mirabelki, którzy komentują ten program, ale skoro już na Was trafiłem to dorzucę swoje 3 grosze. W sumie to brak mi słów co do tego odcinka. Poprzedni (pierwszy) odcinek po prostu mnie bawił i był momentami "krindżowy", ale ten dzisiejszy (drugi) to było kompletnie inne doświadczenie. Najzwyczajniej w świecie było mi SZKODA tego gościa. Wyobraźcie sobie, że rodzina, znajomi, koledzy z pracy oglądają
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: ech widziałem to chwilkę.. on ma prawdopodobnie bardzo niskie poczucie własnej wartości - powinien iść na terapie ale dla siebie żeby zrozumieć, że zasługuje na prawdziwą i ciepłą osobę, która będzie miała normalną wrażliwość, a nie tą stukniętą laskę


@stefan71: poczyta komentarze na swoj temat i swojej jebniętej żonki to może przejrzy na oczy
szkoda gościa
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun facet widać bardzo mocno kocha swoich synów, jest świetnym ojcem, co jest bardzo na plus. Pewnie w trakcie rozstania ciężko było mu się z nimi widywać, dlatego przystał na to żeby dzieci i była żona wrócili do mieszkania, by widzieć codziennie swoje dzieci, a po powrocie cóż laska nawinęła mu makaron na uszy, a on poczciwiec dał jej drugą szansę, zwłaszcza, że przez okres rozstania nie znalazł sobie nikogo innego. Od
  • Odpowiedz
@galicjanin: dobra, żal gościa to żal gościa ale tu zrobiłeś mocną projekcje xD . Nie wiemy jakim jest ojcem, ani ona matka. Ale napewno na plus nie działa, że zamieszali dzieci w akcje „zdrada”. I nie wiemy po co on zgodził się aby ona wróciła ;) mi się wydaje że akurat dzieci nie były tu na 1 miejscu. Po prsotu widać że on ją kocha.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun on może ją kocha, ale czy ona jego? Ja tylko wypowiedziałem się co do moich wrażeń na temat odcinka. Odniosłem wrażenie, że ten Patryk jest dobrym ojcem. Co do Moniki też myślę, że kocha swoich synów i chce dla nich najlepiej. Tak zaszokowało mnie jak ten starszy chłopak mówił otwarcie jak dorosły o tej sytuacji mimo, że w chwili rozstania rodziców miał 4 latka.
  • Odpowiedz