Wpis z mikrobloga

@G123: mam P1S z AMS i jestem mega zadowolony. Drukuje super, minimum problemów, od razu polecam sobie kupić 0.2mm nozzle oraz 0.6mm stainless steel - nawet filamenty bambu są mega genialne a fakt że wkłądając je do AMS od razu masz auto ustawienia i poprostu klikasz i drukujesz jest niesamowicie wygodne. W końcu można się skupić na drukowaniu a nie na walce z drukarką.

Dziękuję Pan Bambu
via Android
  • 0
@sorek a czy z ams nie ma problemów, że niektóre filamenty nie pasują, że są za szerokie czy coś? Bo wczoraj oglądałem na YouTube jak ktoś narzekał xd.
Właśnie ta drukarka mnie najbardziej zachęca.
@G123: tak, ale masz pare opcji, albo przezwoić, albo trochę wyższe, albo sobie przerobić pod hydre i wtedy troche więcej ich pasuje.

Aczkolwiek jak mówię, ja w 90% korzystam z filamentów Bambu właśnie przez prostotę i fakt, że bardzo dobre ceny mają a jakościowo są dość dobre.
via Android
  • 0
@sorek a polecasz jeszcze coś od razu zamówić z akcesoriów? Jakiś dodatkowy plate? Pewnie będę testował różne materiały, a słyszałem, że różne plate są pod różne materiały
@G123: no do hardened steel potrzebujesz extrudera (bardzo tanie bo to dwie zębatki do wymiany - wymieniasz i masz spokój) - możesz też nogi gumowe dokupić,a le polecam sobie do nich wydrukować takie prowadnice. Ogólnie wszystko tam jest w miarę spoko, ale polecałbym sobie raczej pare filamentów różnych kupić i poeksperymentować.