Wpis z mikrobloga

@ErroL:
A wiesz że to był rok jakoś 2015 i wtedy właśnie się tyle zarabiało na podobnych stanowiskach
Jak jej sie nie podoba niech idzie pracować do kopalni

Zamieniemy jedną mende Obajtka na drugą - nic się nie zmieniło
@naganiaczherculesa:
Dobrze zarabiała na tamte czasy,nawet bardzo dobrze
artykuł z 2015*

*Jeszcze mniej zarabiają ministrowie. Ich standardowa pensja to 12,5 tys. zł brutto, czyli równe 8,5 tys. zł miesięcznie. Sekretarze stanu otrzymują 10 775 zł brutto (7425 zł na rękę), a podsekretarze stanu, czyli wiceministrowie, już tylko 9892 zł brutto (6860 zł na rękę).

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ile-zarabia-sie-w-rzadzie-premier-szydlo,161,0,1974689.html

Także podtrzymuje moje zdanie,mało jej? to do kopalni niech idzie jak gardzi ciepła posadą za taką
@Questorius: w 2015 roku zaczynałem swoją pierwszą pracę po studiach. Jako junior w warszawskim korpo zarabiałem 4500 zł i umiałem gówno. 6000 zł to niewiele więcej, nie wyobrażam sobie brać za taki hajs jakiejkolwiek poważnej odpowiedzialności za kraj xD

Taki tekst może zbulwersować tylko ludzi pracujących całe życie za minimalną w fabryce smrodu
@Questorius: zamiast cię wyzywać po prostu cię wytłumaczę, bo jeszcze ktoś łyknie ten pisowski spin.

Tak. Za 6 tysięcy w radzie nadzorczej dużej spółki pracuje złodziej albo idiota.

Bo każdy specjalista na podobnym stanowisku w sektorze prywatnym dostanie 5x tyle. Więc żeby za taką kwotę poszedł do państwowej spółki musi byc idiota który wcale specjalista nie jest i nikt by go nie zatrudnił, albo złodziejem co sobie odbije pod stołem różnice