Wpis z mikrobloga

@aarahon: ale Ty masz silną psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, postawa godna pochwały ale fakty są takie, że nie takich gierojów łamano gdy spotykały ich represje i ostracyzm ze strony "wszystkich na około".

Poza tym sama kwestia nie rozchodzi się o to, co Ty byś konkretnie zrobił albo nie, tylko o to, że w USA i co raz szerzej na zachodzie denializm biologii w
@szpongiel: i dlatego że opieram się na swoich przekonaniach, normach moralnych, rzeczywistości i nauce to jestem opluwany ze strony skrajnego lewactwa i skrajnej prawicy.
@aarahon: to akurat niestety standard. Przy czym skrajna prawica to siedzi obecnie pod kamieniem. W zasadzie jest jak Yeti, ktoś kiedyś widział skrajnego prawaka ale nie wiadomo gdzie i czy na pewno, a wszelkie nagrania video są nieostre i być może fejki. Tak czy inaczej, prawaki na nic istotnego nie mają wpływu, a nawet lekki konserwatyzm jest traktowany niczym puszczenie śmierdzącego pierda w towarzystwie.

Natomiast lewactwo zdominowało w międzyczasie wszelkie instytucje,
W zasadzie jest jak Yeti, ktoś kiedyś widział skrajnego prawaka ale nie wiadomo gdzie i czy na pewno


@szpongiel: chciałem to skomentować zwykłym xD i wstawieniem zdjęcia takiego osobnika ale faktycznie, jakby zdjąć mu te okulary to trochę jak Yeti wygląda.
aarahon - >W zasadzie jest jak Yeti, ktoś kiedyś widział skrajnego prawaka ale nie wi...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
@aarahon: zacznijmy od tego, że Konfa ma jakikolwiek wpływ tylko od niedawna i nadal raczej pomijalny.
Ważniejsze natomiast jest, że mówię o znacznie szerszym kontekście niż nasz polski #!$%@?łek.
Jesteśmy w strefie zachodnich wpływów kulturowych i politycznych, które zazwyczaj z opóźnieniem ale ostatecznie docierają i do nas.
Na zachodzie zaś, nawet partie, które się nazywają prawicowymi/konserwatywnymi, i tak realizują lewicową globalistyczną politykę w praktyce. Zresztą PiS też to po części robił
zacznijmy od tego, że Konfa ma jakikolwiek wpływ tylko od niedawna i nadal raczej pomijalny.


@szpongiel: ale w namacalny sposób istnieje.

Na zachodzie zaś, nawet partie, które się nazywają prawicowymi/konserwatywnymi, i tak realizują lewicową globalistyczną politykę w praktyce.


@szpongiel: chciałem napisać że potrzebny przykład żeby rozmawiać o czymś namacalnym ale wiem że go nie dostęnę.

Słyszałeś np. o DEI (...)


@szpongiel: ta, ale znów potrzebne są przykłady a nie
@aarahon:

ale w namacalny sposób istnieje.

No wiadomo, że z tym Yeti to było wyolbrzymienie nie?
Po prostu gram w tą grę lewaków, którzy w każdym przejawie nie-bycia-tak-skrajnie-lewicyowymi-jak-oni widzą od razu "far right" i "white supremacy".

Rozmowa o pojedynczych przykładach jest daremna jeśli do tej pory umknął ci cały trend powszechny w ostatniej dekadzie, szczególnie w ostatnich kilku latach.

Powiem tylko, że akurat rozumiem bycie ciśniętym jako prawak przez lewaków i
No wiadomo, że z tym Yeti to było wyolbrzymienie nie?


@szpongiel: no nie wiem. Moja mowa jest prosta, tak - tak, nie - nie. Jeśli wyolbrzymiłeś to tylko po to żeby ukryć jedną stronę to jesteś zwyczajnym manipulantem a gardzę ludźmi którzy manipulują. Niczym się manipulant nie różni od Kłeczka czy lewackich "aktywiszczy".

Po prostu gram w tą grę lewaków, którzy w każdym przejawie nie-bycia-tak-skrajnie-lewicyowymi-jak-oni widzą od razu "far right" i
@aarahon: mam wrażenie, że próbujesz mnie zgaslajtować tymi pytaniami o przykład.
To tak jakbyśmy mieszkali na dnie morza, niczym jakieś krewetki, i byś się domagał przykładu na to, że jest mokro.
Jaka jest za tym intencja?
Czy po może wynika z tego, że ryba będąc w wodzie uznaje wilgoć za stan na tyle normalny, że nawet nie zdaje sobie z tego sprawy?

Wyolbrzymienie zaś nie miało na celu żadnej manipulacji, to
mam wrażenie, że próbujesz mnie zgaslajtować tymi pytaniami o przykład.


@szpongiel: bo jeden przykład pokazuje że masz rację a nie jedynie piszesz o swoich projekcjach.

Wyolbrzymienie zaś nie miało na celu żadnej manipulacji, to jest figura retoryczna.

Prawactwo w dzisiejszym świecie po prostu nie ma niemal na nic realnego wpływu, co podtrzymuję.


@szpongiel: jeśli mamy prowadzić merytoryczną dyskusję to musimy trzymać się faktów a nie subiektywnych opinii.

Oczywiście tutaj można