Wpis z mikrobloga

@SmadnyMnich:

Tzn. jakie? Odsłuchałem całość i padło takich pytań całkiem sporo. Najwidoczniej spodziewałem się więcej.... więc może mógłbyś podać przykład pytania, które ma sens, zasadność i które można uznać za niewygodne?
  • Odpowiedz
  • 8
@Thorrand: Przecież te pytania brzmiały jakby sam Jabłoński mu je przed programem wysłał, bardzo dobrze był na nie przygotowany. Nie było dociekania, przerywania w pół zdania, wsadzania gościowi swoich słów w usta, żadnych wycieczek personalnych, tutaj choćby w kwestii Ostrołęki. Dziwnym trafem Mazurek przedstawicielom każdej innej opcji politycznej potrafi wytknąć każde uchybienie, ale w rozmowach z pisowcami traci swoją błyskotliwość xD
  • Odpowiedz
Przecież te pytania brzmiały jakby sam Jabłoński mu je przed programem wysłał, bardzo dobrze był na nie przygotowany. Nie było dociekania, przerywania w pół zdania, wsadzania gościowi swoich słów w usta, żadnych wycieczek personalnych, tutaj choćby w kwestii Ostrołęki. Dziwnym trafem Mazurek przedstawicielom każdej innej opcji politycznej potrafi wytknąć każde uchybienie, ale w rozmowach z pisowcami traci swoją błyskotliwość xD


@SmadnyMnich:

Zadałem inne pytanie :/ Rozumiem, że też nie chcesz podjąć
  • Odpowiedz
@Thorrand: mógł np. spytać, dlaczego podczas przesłuchania prof. Roberta Flisiaka powołując się na dokument wydany przez WHO odnoście tego w jakim tempie wirus COVID-19 znika z wybranej powierzchni, kłamał w żywe oczy, że wirus znika z powierzchni po 3h. Profesor powiedział, że jest tam napisane, że jest to wartość, dla odmiany pierwszej, a nie drugiej wirusa. Po czym sam przesł#!$%@?ący podał, w którym miejscu jest tak napisane, po czym sam przeczytał
  • Odpowiedz
@gorylwemgle:

Okey, ale Mazurek aktywnie brał udział w covidowym szaleństwie, więc wątpię by teraz pytał akurat o sprawy, których sam tak zaciekle bronił :)

No ale HEJ, wykopkom powinno to pasować. Wszak oświecone matołki z tego portalu również były zachwycone (w większości, sądząc po + i -) zmordyzmem, który wprowadzali nam politycy przy akompaniamencie dziennikarzy, publicystów, celebrytów, aktorów, itd.

No i to pytanie jest chyba nazbyt skomplikowane. Sam niewiele z tego
  • Odpowiedz