Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Laska nie poszła na siłkę nago, tylko w stroju kąpielowym na którym namalowała spodnie i top


@MiedzygalaktycznyMors: to niech sobie paly rozsadzaja czy to bylo nieobyczajne zachowanie czy nie. Gdybys tak wszedl do kosciola to by bylo. DO galerii handlowej - zastanowmy sie...

Jezeli ktos jest oburzony to raczej bylo. Chodzenie z gola pisda / jajami za warstwa lyctry 20-40 den to nie jest normalne zachowanie, mimo ze od dekady pisdy
Tak na prawdę w całej tej walce feministek chodzi o to, że kobiety chcą zachowywać się jak szony, a być traktowane jak damy.
Tylko, że to nigdy nie zadziała bo to wbrew naturze i męskiemu instynktowi. To tak jakby rozkazać kobietom żeby zaczęli im się podobać brzydcy i biedni faceci ( ͡ ͜ʖ ͡)
No ladnie sobie dorabiasz teorie. Jeszcze nie wiem, czy mi cie zal czy zwyczajnie sie toba brzydze.


@MiedzygalaktycznyMors: poki co to sie zwyczajnie zesrales bez napisania dokladnie co ci sie nie podoba, w czym sie nie zgadzasz, a gdzie uwazasz inaczej.


Ponawiam

. Chodzenie z gola pisda / jajami za warstwa lyctry 20-40 den to nie jest normalne zachowanie, mimo ze od dekady pisdy tak lataja w "leginsach" ktore sie technicznie
programista15cm - >No ladnie sobie dorabiasz teorie. Jeszcze nie wiem, czy mi cie zal...

źródło: brainlet

Pobierz