Wpis z mikrobloga

Witam
Chciałbym ostrzec przed stroną Visitzakopane i ich usługami mieszkań. Lecą w #!$%@? z przedstawianiem ofert.
W ogłoszeniu podane było, że w mieszkaniu jest kominek oraz bardzo ładne zdjęcie dymiącego się drewna.
Na zapytanie o cenę drewna (w mailu) napisali, że pakiet na jeden wieczór 80zł.
W rzeczywistości okazało się jednak, że kominek co prawda jest, ale elektryczny. Na dodatek tylko świecił i nawet nie grzał. Kobieta przez telefon bezczelnie twierdziła jeszcze, że pewnie daje efekt wizualny jak na zdjęciu ze strony. Nie dawał.
Po telefonie, po kilku minutach zdjęcie to zostało usunięte ze strony. Opinia, którą po wyjeździe napisałem również na stronie się nie pojawiła. Na maila ze skargą również nie odpowiadają. Ostrzegam przed oszustwami.

#zakopane #tatry #booking #airbnb #koscielisko
danielbr3 - Witam
Chciałbym ostrzec przed stroną Visitzakopane i ich usługami mieszka...

źródło: 9b24ac7a-c800-46dc-bee1-488cf80bed8d

Pobierz
  • 4
@danielbr3: nie rezerwuj przez booking mordo. Mówię ci, bezpośrednio jest taniej. Co? Jakie zabezpieczenie? Jakie opinie? Mówię ci stary, zaoszczędzisz 2% na noclegu bezpośrednio u Janusza. Warto!

Nie winię cię za bycie wyruchanym i mam nadzieję, że jakoś odzyskasz pieniądze, ale potraktuj to też jako lekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
w sumie jak ich znalazłem na booking to widzę, że zdjęcie z dymem nadal jest, więc tam też koloryzują, wcześniej się nie natknąłem na to na bookingu. Na szczęście poza tym jednym faktem nie było źle. Niesmak jednak pozostał, gdyż właśnie ze względu na kominek zdecydowaliśmy się akurat na to, niezbyt tanie mieszkanie