Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CamusVevo: Mów sobie co chcesz. Jeszcze zaprowadziłem swoją wtedy 96-letnią babcię do lokalu wyborczego i wspomagałem zaznaczyć. I na szczęście wygrał ponownie Duda, a nie fałszywiec Czaskoski.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to na kogo miałem głosować? Na Trzaskowskiego który rujnuje Warszawę swoją polityką np. w sprawie SCT?

Wtedy nie było dobrego wyboru. Gdyby PO spuściła z tonu to wybory wygrałby Hołownia, ale nie mogli się pogodzić z tym, że wygrałby ktoś spoza PO. Chcieli to mają Dudę
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ludzie by wybrali Hitlera tylko żeby nie zostać powiązanym z LGBT/imigrantami/liberalizmem/lewactwem
W Polsce te 30% elektoratu nie jest w stanie nawet zmienić decyzji a co dopiero przeanalizować suche fakty, patrz @Adamfabiarz

Zagłosowałby na nikogo, na przestępce umożliwiającego gangsterskie rozmontowywanie państwa przez ochlejmordy z PiSu bo tak mu się widzi

Już pominę fakt że niektóre z tych powiązań są miałkie
  • Odpowiedz
  • 1
@ketiow ja bez wyleczenia się z Korwina zagłosowałem na Trzaskowskiego. Prezydent moim zdaniem nie powinien być z tego samego środowiska co większość sejmowa.
  • Odpowiedz
to na kogo miałem głosować? Na Trzaskowskiego który rujnuje Warszawę swoją polityką np. w sprawie SCT?


@damienbudzik: no widzisz, jakby wygrał Trzaskowski to by przestał być prezydentem Warszawy
  • Odpowiedz