Wpis z mikrobloga

No to chodź Adasiu, zapraszam na Morenkę, tu jest Morenka, kawiarnia na Morence, Morenka sweet love, po angielsku słodka miłość.
Zapraszam cię Adasiu, psik, czekaj rasowego kotka wygonię, psik psik, chodź Adasiu zapraszam do stolika, chodź Adasiu zapraszam.
Tutaj rozmawiają o uczuciach, o zobacz Adasiu, ja wyznaję miłość, poczekaj zamknę dzwi, zamknę drzwi, zaraz ci pokażę, o już Adasiu zobacz ja tak dziewczynie uczucia wyznaję, zobacz Adasiu, ja z Asią o miłości rozmawiam:
"KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ , hahahaha, ja z Asią uczucia sobie wyznajemy, z Asią, Asia, z Asią, miłość, KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ hyhyhyhy... hehehehehe... KOCHAM CIĘ, ja Asię kocham... KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ"... jeszcze? Dobra.
Zobacz, co tu pisze Adaś:
PRZYTULANIE... PRZY-TU-LA-NIE.
MIŁOŚĆ
SERCE
ZWIĄZEK
KOCHAĆ
NA ZAWSZE
Tutaj pisze CAŁOWAĆ
ROMANTYZM
UCZUCIA
RANDKA
SZACUNEK
WSPARCIE
BUZIAK
UKOCHANA
ŚLUB
ZARĘCZYNY
DZIECI
RODZINA
I tu pisze CHODZIĆ ZA RĘKĘ
BUDOWAĆ ZWIĄZEK
I tu Adasiu o... MIŁOŚĆ, serce narysowane
Jesteśmy na Morence, w kawiarni na Morence, na Morence, w kawiarni, w Kawiarni na Morence. O tu Adasiu, o, MIŁOŚĆ, M-I-Ł-O-Ś-Ć, MIŁOŚ
A tu weź Adasiu, już się nagrało? Tutaj jeszcze RELACJA, ZAKOCHANIE, UCZUCIA, ŚLUB... RANDKA, ZROZUMIENIE, WIERNOŚĆ.
-To twój ulubiony stolik jest, tak?
To mój ulubiony stolik jest tak. O, tu zobacz, tu mam dwa bukiety, dwa bukiety, róże. Nagrywaj Adasiu, nagrywaj... o, róże mam. Tu mam białe, czerwone, o, białe róże symbolizują czystość i wierność, a czerwone róże symbolizują miłość... siła uczuć.
A tu mam zobacz, bukiet, bukiet róż, bukiet róż, róż, i tutaj mam, zobacz Adasiu, o, tutaj mam tulipany, takie zwykłe, tulipany, nagrywaj, tulipanów bukiet, tulipanów, tulipanów. I wącham róże białe i czerwone. Bo białe róże symbolizują czystość i wierność, a czerwone miłość, i białe, i białe i czerwone.
Dobra.
#pietrekkogucik #heheszki #morenka #pasta

Kozikiewicz - No to chodź Adasiu, zapraszam na Morenkę, tu jest Morenka, kawiarnia na...

źródło: SweetLoveMorenka

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz