Wpis z mikrobloga

Nie mogę tego czytać. Ona naprawdę wierzy w to, że wszystko osiągnęła dzięki swojej pracy. Może i nie dołożył gotówki, ale włożył ogromny kapitał jakim jest jego nazwisko i dorobek w świecie sportu. Niech ona w końcu przestanie udzielać wywiadów.
Wielka i niezależna bizneswoman. #mecz #pilkanozna #kanalsportowy
iksboks - Nie mogę tego czytać. Ona naprawdę wierzy w to, że wszystko osiągnęła dzięk...

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@iksboks: malo tego, ona myśli ze to co Robercik osiągnął to dzieki niej bo za kazdym sukcesem faceta stoi kobieta.
ciekawe czy jej zdaniem za słabą formą Robercika też stoi kobieta czy już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iksboks: Prawda jest taka, że ona bardzo dobrze zarabia. Obydwoje się realizują i ich wspólny majątek dostaną dzieci. Tak piszecie jakby nic nie robiła tylko leżała i zarabiała. Skoro pracuje i ma pasje, to
nie ma sensu za każdym razem jej truć dupy, że to dzięki mężusiowi. Wy byście się cieszyli, słysząc takie zarzuty? ;) to jest ciagle umniejszanie osobie, która nie leży i pachnie tylko ciężko pracuje.
Inne by nic
  • Odpowiedz
  • 65
@Miskagnoju: Ona od przeprowadzki do Barcelony w każdym głośniejszym wywiadzie świadomie lub nie, umniejsza rolę swojego męża, który budując swoje nazwisko w świecie zbudował też w bardzo dużej części jej sukces.
I ludziom głównie o to chodzi. Jej batony czy diety nie sprzedawałyby się tak, gdyby dalej miała nazwisko Stachurska i byłaby mistrzynią karate.

Nikt nie oczekuję, że ona to powie głośno i przyzna rację, ale niech przestanie w każdym wywiadzie
  • Odpowiedz
@iksboks: wypuścić p0lke do Hiszpanii i już jej #!$%@? od nadmiaru latynowskich falusow. Wziął ja spod sklepu zapewnił życie milionera i jeszcze będzie mu umniejszać
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: ta tępa szmula bez nazwiska i darmowej ekspozycji medialnej jedyny biznes jaki by mogła prowadzić to zajęcia fitness za 100 zł/h dla nastolatek w Pruszkowie w obsranej salce gimnatystycznej gdzie ćwiczyła karate
  • Odpowiedz
@iksboks: zrozumcie że ona to mówi pod clickbaity. Ludzie w mediach generalnie mówią bzdury które mają jakąś grupę #!$%@? bo wtedy się o nich mówi i mają darmową reklamę.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: na Twitterze była analiza jej biznesów na podstawie sprawozdań do KRS i wyszło że te jej biznesy to tak średnio rentowne są.
  • Odpowiedz