Wpis z mikrobloga

Tak było i jeszcze Janusz podwyżkę dał.


@seniorwykopek: Podobno do PKSu też dzwonił żeby autobusy załatwić, ale ludzi tyle że prawdopodobnie wynajmą cały pociąg.
  • Odpowiedz
@HereAfter: przeciez z kilometra widac ze to trolle, zawsze imie+nazwisko w pseudonimie i w @, emoji flagi lub krzyza w nazwie, albo jakies gowno typu babies lives matter, i kilka tysiecy obserwujacych/obserwowanych, czesto symetrycznie np 4k obserwujacych i 4k obserwowanych, oczywiscie 99% followkow i followersow to konta spelniajace te same warunki. matecki sie nawet nie stara xD
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Na poważnie jak na tym pisowskim wiecu będzie 100k ludzi to będzie to sukces w #!$%@?. Sądzę, że na miarę wygranych skoków przez Małysza, Stocha, Kubackiego i Żyłę razem wziętych oraz zdobycie tego medalu kopaczy w latach 70 czy #!$%@? wie kiedy.

A PiSowi życzę po złości niech przyjedzie jak najwięcej ludzi i zobaczą na własne oczy jak #!$%@? to będzie zorganizowane. Zabraknie ciepłych napoi dla zwolenników, pewnie brak obsługi
  • Odpowiedz
więc powiedziałam że jutro złożę wypowiedzenie


@mam_spanko: ale nadal by musiała przyjść do pracy, bo przecież okres wypowiedzenia to np. miesiąc.

Te baity pisze jakiś gimbus, który jeszcze nigdy nie pracował i myśli, że można z dnia na dzień nie przyjść do pracy xD
  • Odpowiedz