Wpis z mikrobloga

  • 0
@zibizz1: zresztą do 2023 to ja też wyslalem max 10 CV jak szukałem stażu kilka lat temu, a każda następna robotę miałem z LN bez CV praktycznie.

Teraz jak masz po 500 aplikacji na jedną ofertę dla seniora to powodzenia się przebić xd
  • Odpowiedz
@majkel88: Zawsze osoba która jest stroną aktywna jest na gorszej pozycji. Z raz na kwartał brałem udział w rekrutacji(jeden pelny proces od poczatku do końca i 1/4 był zakończony ofertą) a ostatnio od końcówki 2022 nie brałem udziału w żadnej, tzn tylko te 10-20 minutowe rozmowy z HR po których wynikało ze ja chce za dużo kasy i nie chcą kontunuowac procesu.
  • Odpowiedz
@majkel88: Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie zamierza mnic zmieniać. Uważam że wartość jest subiektywna i ja wole byc szklanką wody na pustyni dlatego zawsze czekam na dobrą okazje i decyduje się na wziecie udziału w procesie tylko jeśli jest super do mnie dopasowany wtedy jestem bardziej atrakcyjniejszy i łatwiej mi pozytywnie ise zaprezentować. Najwyżej poczekam jeszcze z 2-4 lata aż coś ciekawego sie trafi
  • Odpowiedz