Wpis z mikrobloga

Życzcie mi powodzenia mirki, dzisiaj po 8 latach w jednym kołchozie wysłałem CV do nowej, nawet wymarzonej roboty... Nie musicie dawać plusów ani komentować, ale proszę bądźcie dobrej myśli () Niech prawo przyciągania zadziała...

  • 18
  • Odpowiedz
@anoonek95: a jak! Chociaż ja nie wiem, stary chłop, z ustawionym życiem, zapewnioną kaską, a zawsze przy rozmowie o pracę leje się ze mnie pot, jak bym negocjował karę śmierci ;<
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: tak jest jak Ci zależy, nikt chyba nie lubi, lepiej jakby dawali szanse 2-4 tyg sprawdzisz sie zostajesz, nie to out, nie kazdy dobrze wypada na rozmowie a moze byc lepszym pracownikiem niz ten co ma gadane
  • Odpowiedz
@anoonek95 Przepracowałem 5 lat w kołchozie. Moja pierwsza praca. Od stycznia 2023 szukałem pracy, marny efekt. W październiku pojawiła się oferta z firmy do której aplikowałem w styczniu. Wysłałem jeszcze raz, po godzinie miałem zaproszenie na rozmowę, po tygodniu zaproponowano mi prace. Przyjąłem i to była najlepsza decyzja ever. Nie poddawaj się, nie zrażaj się, bądź cierpliwy. Na bank się uda, trzymam kciuki!
  • Odpowiedz