Wpis z mikrobloga

Jaki laptop kupić DELL czy Apple? Zakup na co najmniej 5 lat. FV, może leasing.
Praca biurowa w biurze, w samochodzie, w biurach klientów.
Odtwarzanie muzyki, czasami filmów.

Propozycje:
Latitude 7440 16 GB RAM / 256 GB SSD LINK
Apple MacBook Air / M1 / 13 / 16 GB RAM / 256 GB SSD
Apple MacBook Pro / M1 / 13 / 16 GB RAM / 512 GB SSD
Apple MacBook Pro / M2 / 13 / 16 GB RAM / 256 GB SSD

#dell #apple #macbook #macbookair #macbookpro
  • 17
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Przecież jest tak wiele zmiennych, że szok... Macbook ma krótką gwarancję, do Lati możesz mieć nawet 5 lat, więc nie martwisz się, czy padnie przez ten czas.
M1 czy M2 ma lepszą wydajność, choć wiąże się to z MacOS to jednocześnie wada i zaleta - zależy, czego oczekujesz i na jakim sofcie pracujesz.

Pracujesz z monitorami? Jeśli tak, to jakimi? Chcesz mieć WWAN?
@Vasek: @Bpnn
Odnośnie monitorów to jeden mi wystarcza, obecnie Full HD. WWAN nie wymagane.
Praca biurowa typu Office, czasami monitorowanie GPS pojazdów - wczytywanie tras. Stary 8 letni Dell już nie wyrabia.

Też raczej chce przestać się denerwować systemem Windows. Obecnie mam 7 Professional (niebezpieczny) nowsze mnie obrzydzają. Więc Dell raczej odpadnie. Z drugiej strony nie miałem do czynienia z system MacOS, ale raczej nie jest tak z*****y jak windows.
Też raczej chce przestać się denerwować systemem Windows. Obecnie mam 7 Professional (niebezpieczny) nowsze mnie obrzydzają. Więc Dell raczej odpadnie. Z drugiej strony nie miałem do czynienia z system MacOS, ale raczej nie jest tak z*****y jak windows.


@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: no to chyba już zdecydowałeś, że chcesz Maca i oczekujesz jedynie potwierdzienia swojej decyzji przez randomów z wykopu. Bierz tego Maca. Tylko zwróć uwagę na to, że nie można nic (ssd też)