Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 474
@Berserker_Amir osoby, które są zaburzone i pozbawione przez to czegoś tak naturalnego jak wstyd nie powinny się o tym wypowiadać, bo nawet nie wiedzą co to jest. Jakiś dress code to dla takiej osoby musi być rocket science.
  • Odpowiedz
Ogólnie to mam daleko w dupie jeśli laski nosza te swoje podnoszace tyłki legginsy, ale niech nie narzekają, że ktoś sie na nie gapi. A Panom w takiej sytuacji bym radziła ubrać równie obcisłe wdzianka i w razie jak jakaś różowa bedzie się gapić na ich krocze, to zrobić równie wielką gównoburze..
  • Odpowiedz
  • 16
Ogólnie to mam daleko w dupie jeśli laski nosza te swoje podnoszace tyłki legginsy


@KtosCosPoCos ale tu nie chodzi o to, ona nie narzeka, że ktoś się gapi. Kobieta założyła legginsy w kolorze cielistym wyglądające jakby nic nie miała na sobie, w których widać nawet jak skóra na biodrach się marszczy kiedy je napina przy ćwiczeniach, nie założyła specjalnie majtek pod spód i wcisnęła legginsy tak mocno w krocze, że wygląda jakby
WielkiNos - >Ogólnie to mam daleko w dupie jeśli laski nosza te swoje podnoszace tyłk...

źródło: temp_file8604149752692697408

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: prawie 9 lat siłowni i dosłownie DWIE panie widziałem w luźnych ciuchach i to ku#$a w gminnym mieście xD. Nie chcę wiedzieć co #!$%@? się w wojewódzkich. Tak jak mówisz, dress code powinien być obowiązkowy
  • Odpowiedz
  • 8
@mishka49 ja jestem ze stolicy i u mnie na siłowni nie ma takich akcji. Dużo kobiet ma legginsy, ale do tego przeważnie luźne koszulki. Ja to w ogóle chodzę w dresach. Zawsze się zastanawiałam o czym wykopki piszą z tymi ubierający mi się wyzywająco julkami.

Do czasu aż kiedyś poszłam na siłownię do galerii. I tam szok, bo tyłu atencyjnych julek z tyłkami na wierzchu, które się przyszły lansować nie widziałam w
  • Odpowiedz
@WielkiNos no wiesz, moze pozniej biegnie do szkoły służyć jako model do nauki anatomii kobiecego ciała? ^^

A tak na serio, to też uważam, że przydałby sie dress code. Aż odechciewa mi sie powrotu na siłownie ;x
  • Odpowiedz
  • 21
@WielkiNos nie chodzi nawet o poczucie wstydu, ale o brak elementarnej kultury. Jeżeli wybieram się na urodziny, wesele, pogrzeb, to nie pójdę tam w dresach, tylko dlatego że jest mi w nich wygodnie, chociażby z szacunku do innych.

Odpowiadając na pytanie tej pani - normalnie w tym kraju będzie, kiedy takie osoby jak ona, które nie potrafią dostosować się do elementarnych norm społecznych, które odróżniają ludzi od zwierząt i lewaków, będą wyśmiewane/wyszydzane
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mozliwe, ze zaraz mnie ktos zwyzywa od gejow, ale dla mnie osobiscie taki ubior jest zwyczajnie oblesny. Nie chcialbym bedac na silowni ogladac cudzych genitaliow ( _)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: powiem tak gość miał humor. Czy dobrze robił czy źle to już pojęcie względne ..... Potem masz przez taką #!$%@? że he he twoja matka cyckami helikopter kręciła przed kamerką .... ( _) co nie jest twoja winą że twoja rodzicielka ma IQ wieliczka
  • Odpowiedz
@WielkiNos a jakie masz bmi koleżanko?

Bo to wygląda jak wielki ból dupska kogoś nieatrakcyjnego…
No ale bez zaczepek personalnych. Bądźmy poważni…
W innym wpisie wykopki narzekają, że według jakiś tam gownoankiet Polski przeżywają malo orgazmow z czego wniosek jest taki, że Polacy to fatalni kovhznkowie. Oczywiście padł też argument że to Polki są jak kłody…
No i ta gownoburza o stroje na siłowni w twoim wykonaniu jako tako jest kolejnym dowodem
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mam wrażenie, że największy problem z tym jak baby ubierają się na siłce mają same baby XD jak dla mnie to mogą sobie chodzić nawet z dupą i cycami na wierzchu tylko niech nie #!$%@?ą potem że ktoś się gapi i że są traktowane jak kawałek mięsa
  • Odpowiedz
@Notes: oho, przyszedl naczelny wykopowy bialorycerz xD

W innym wpisie wykopki narzekają


I oczywiscie juz w tamtym wpisie dzielnie walczyles ze zlymi mizoginami w imie jakis losowych rozowych z internetu. Brawo.

Oczywiście padł też argument że to Polki są jak kłody…


Jakbys zauwazyl, to seks jest wspolzyciem dwoch osob. Mialem sytuacje, gdzie "kochalem" sie z nowa poznana osoba, ktora bardzo mi sie podobala, mimo to nie bylem w stanie osiagnac orgazmu,
  • Odpowiedz