Wpis z mikrobloga

Mój ulubiony artykuł o #neuropa. Kto nie zna bo jest na wykopie od niedawna niech czyta. To historia wykopu, która stale zatacza koło. Aktualnie użytkownicy trochę bardziej się pilnują, moderator @anonim1133 dba aby nie dostawali banów ale wciąż jest jak dawniej pod tagiem #neuropa.

http://www.dobreprogramy.pl/Xanthia/Tu-jest-wykop-tu-sie-manipuluje,38915.html

#historia #neuropa #4konserwy #wykopowahistoria
Pobierz k.....2 - Mój ulubiony artykuł o #neuropa. Kto nie zna bo jest na wykopie od niedawna...
źródło: comment_irfvNTIaTsNBfbHlLtmYyWUTPIkBn5ty.jpg
  • 23
a to konserwy nie manipulujo?


@Dziki_wieprz: daj linka... ja na tego jednego podam ci 50 linków z neuropa

dobrze, wiesz, że i jedni i drudzy tak robią ;p


@Dziki_wieprz: co robią. Ja zakopuję wasze znaleziska bo WAs nie lubię. Ot co! Znajdź zakopywanie prze 4 konserwy innych znalezisk niż dodawane przez członków neuropa! Nie znajdziesz ani jednego!
@kamzikowy2: noo, bardzo , ostatnio @sportingkielce wrzucił swoje znalesiko do zakopania jako duplikat, a pewna grupa uzytkowników bezmyślnie je.. wykopała. xD


@iniekcja: czytaj całe zdanie ze zrozumieniem a nie tylko fragment... dotyczy ono użytkowników zrzeszonych pod neuropa. ...

Aktualnie użytkownicy trochę bardziej się pilnują, moderator @anonim1133 dba aby nie dostawali banów ale wciąż jest jak dawniej pod tagiem #neuropa.
przed wypłynięciem tych screenów nie było tagu neuropa w takim kształcie.


@iniekcja: ooczywiścei, ze nie było... to co działo sie na zamkniętym kanale neuropa dzieje sie teraz w białych rękowiczkach na tagu #neuropa. I nie piszę tego dlatego , żeby ci to wyjaśnić, bo Ty doskonale o tym wiesz. Pisze to dla wykopowych rookie, którzy nie wiedzą jeszcze co tu się #!$%@? cały czas! Że wykop to żadna oaza wolności,
dzieje sie teraz w białych rękowiczkach na tagu #neuropa


@kamzikowy2: To nie białe rękawiczki, to niewidzialna ręka wolnego rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

którzy nie wiedzą jeszcze co tu się #!$%@? cały czas! Że wykop to żadna oaza wolności,


@kamzikowy2: No, widać to dobitnie, gdy niektórzy dostają grad minusów, lub zakopy bo... nie zgadza się komentarz z linią pewnych 'patriotów' ;) Sytuacja o tyle irytująca, że