Wpis z mikrobloga

  • 0
korzystam z github


@lolen: w sensie Copilot? Na reddicie widziałem wątek, że copilot dużo lepszy od jetbrainsowego ai. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział znający trochę jednego i drugiego
ła już 14 osób, więc formalnie przekroczyliśmy limit potrzebny do założenia związku, a prawo mówi, że nawet ludzie na innym rodzaju umów niż UOP mogą


@beerman: Korzystałem chwilę jak był w becie i tak średnio bym powiedział, do copilota nie porównam bo niestety nie korzystałem
Używałem tego testowego od jetbrains i myslem że będę miał fajna alternatywę jednak ten od jb strasznie był tępy i generalnie źle mi się z nim pracowało więc wróciłem do copilot. Ale ma nadzieję że z czasem będzie lepiej więc za jakiś czas znów spróbuję.
@beerman:
tl;dr



korzystałem z copilota + chat, jb ai, gpt4, 3.5 oraz 3 i wnioski mam takie, że oprócz copilota (tego zwykłego co asystuje) z którego korzystam reszta jest useless tak naprawdę bardziej przeszkadzają i tracisz na tym czas niż faktycznie coś zyskujesz. Bo tak naprawdę jak masz expa większość problemów potrafisz sam rozwiązać, trudniejszych casów te chaty po prostu nie rozwiążą, może jakbyś cały dzien pisał prompta to jest szansa,
  • 1
@tehix: o kolego! takiej recki to ja się tu nie spodziewałem. Dziękuję bardzo!
Osobiście mam gpt4 i fakt, niektóre rzeczy których mi się nie chce to robi dobrze i w sumie aktualnie wybór pada właśnie na GPT4 lub copilot. gpt ma tą przewagę, że w innych obszarach też pomoże, wygeneruje seo, skróci docsy, porozmawia o architekturze apki. Także to trochę inne narzędzie, ale wygląda że warto tym bardziej że tańszy. Pewnie