Wpis z mikrobloga

Witajcie, może tym razem też zadziała #wykopefekt

Prawdopodobnie w czwartek w godzinach porannych został skradziony bus mojego dobrego kolegi.
Skradziony został z miejscowości #glogow i z tego co podało kilka osób, złodzieje kierowali się w kierunku #lubin #legnica i może nawet #wroclaw
Jeśli uda się odnaleźć zgubę, właściciel przewiduje nagrodę pieniężną.
Wiadomo jak na policję można liczyć, a jest to jego narzędzie pracy, dlatego chłopak chwyta się czego może, a chciałbym żeby mu się udało :)

#zlodzieje #kradziez #busiarze #dolnyslask #csiwykop
poke_puke - Witajcie, może tym razem też zadziała #wykopefekt

Prawdopodobnie w czwar...

źródło: IMG_8559

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 242
@poke_puke gdyby to było dziś rano, to bym powiedział, żeby zawiadomić straż graniczną, ale skoro to było 2 dni temu, to ten bus już pewnie wozi булки, м'ясо, ітд.
  • Odpowiedz
@poke_puke

Jestem dziwnie przekonany, że widziałem takiego busa wczoraj we Wrocławiu.

Przez sentyment, zawsze zwracam uwagę na rejestrację z DGL, i wiem, że mózg przeskoczył mi jeden bit jak za pierwszym razem czytałem te nazwę.

Aż wezmę psa na spacer i się przejdę po osiedlu obczaić bo nie da mi to spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@poke_puke: mądry polak po szkodzie, ale GPS kosztuje 25zł w promocji jednorazowo, do tego 5zł rocznie za kartę SIM

nie zadziała na grupę profesjonalistów, ale lepiej mieć niż nie mieć, mentalne zera bez zaplecza technologicznego też kradną
  • Odpowiedz