Wpis z mikrobloga

@badreligion66: Spoko, ale na pewno był też jakiś ziomek z Trzeciej Drogi, bo słuchałem jadąc do pracy. Czyli pytanie ilu było z 3D i Lewicy i ile było łącznie audycji, bo tego w poście nie ma. Albo ilu było PiSowców, żeby sobie to porównać do rządu.
@mordaler: @Kopyto96 @badreligion66 statystyki mają to do siebie, że ja mam dwie nogi, pies ma cztery, a statystycznie mamy po trzy. Natomiast patrząc racjonalnie statystyka którą wkleił @mordaler nie jest w ogóle uczciwa, nie odwzorowuje sił parlamentarnych, ani nie traktuje ich po równo. Nie chcę mi się sprawdzać dokładności słów Dziubki, ale lubię tego redaktora na tyle, że jeżeli zwraca na coś takiego uwagę to coś musi być na rzeczy -
@badreligion66: a wiecie, ze jesli to prawda, to fakty tego typu nic nie mówią dopóki nie poznamy przyczyny? Wiecie, ze może to być element tuby propagandowej, moze to byc kwestia polityki i strategii RMF, moze to byc kwestia prywatnych preferencji Mazurka, a moze to byc tez kwestia niechęci polityków PO do tego programu?