Wpis z mikrobloga

Chcecie mi powiedzieć, że Tusk jest diabłem wcielonym i odpowiada za całe zło świata, a PiS, mając w garści cały aparat państwowy nie wsadził go za kraty? Przez osiem lat nie znaleźli na niego absolutnie nic? Przecież ten człowiek jest czystszy niż łza małego aniołka xD
#ciekawostki #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
Przez osiem lat nie znaleźli na niego absolutnie nic?


@Ranger: Po ostatnich wydarzeniach nie wiesz dlaczego? Wszystkie działania robi rękami swoich przydupasów. To Hołownia, Sienkiewicz czy Bodnar łamią prawo, on sam jest czysty jak łza.
  • Odpowiedz
@Ranger: Po ostatnich wydarzeniach nie wiesz dlaczego? Wszystkie działania robi rękami swoich przydupasów. To Hołownia, Sienkiewicz czy Bodnar łamią prawo, on sam jest czysty jak łza.


@lucer: i jego przydupasów też nie byli w stanie zamknąć po dwóch kadencjach ryżego? xD
  • Odpowiedz
nie byli w stanie zamknąć


@Kryspin013: trzynastu byłych ministrów lub wiceministrów rządów PO-PSL jest objętych śledztwami, bądź też w ich sprawie wydano już wyroki
  • Odpowiedz
@lucer: o to na pewno Wskażesz wyroki skazujące, nawet może być bez sygnatur. W końcu W 8 lat to można chyba wielu kolegów jednego premiera prześwietlić
  • Odpowiedz
@Kryspin013: trzynastu byłych ministrów lub wiceministrów rządów PO-PSL jest objętych śledztwami, bądź też w ich sprawie wydano już wyroki


@lucer: chcesz mi powiedzieć, że 8 lat rządów PiS nie wystarczyło pisowcom na pozamykanie powców? No i co z tuskiem?

Btw możesz podesłać tą listę ministrów? Sprawdziłbym sobie każdy przypadek.
  • Odpowiedz