Wpis z mikrobloga

  • 0
@jaavi666 cheesburger w cenie jak w jakieś mega burgerowni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lokal na zaspie wśród bloków, ceny jak w głównym na długiej, kogoś potężnie odkleiło ()
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol wszystko drożeje, ja wolę raz na jakiś czas iść zjeść rogala za 18zl z pełnym nadzieniem dobrej jakości niż za 12zl coś maźnięte najtańszym kremem, każdy ma wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jaavi666 oczywiście, ale miejsce też zobowiązuje, nie wiem dlaczego miał bym wybrać ten lokal skoro w pobliżu jest wiele tańszych i równie dobrych lokali, jeśli ktoś jest lokalsem to doskonale o tym wie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol no tańszych na pewno, co do jakości no nie wiem, nie oceniam ale wydaje mi się, że skoro ludzi tam często jest pełno i często są promocje to chyba nie narzekają na brak ruchu
  • Odpowiedz
  • 1
@jaavi666 tak jak mówię, może lokal i fajny, ale bardzo drogi i to jest fakt, są bardziej atrakcyjne alternatywy, ale kto co lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol a z ciekawości podać coś ciekawego w okolicach to się przejadę z żonką aby porównać,

Co do antidotum, poluj na lemon curd albo rogale pistacjowe, są mega
  • Odpowiedz
  • 0
@jaavi666
Z kawiarnio-cukierni Baccate, bardzo dobre wyroby cukiernicze, mają własną produkcje oraz Przystanek Kawa.

Z Pizzerii to Rogata i Tutti Santi

Z Chińczyków - Chiński Wiatr i nieśmiertelne Asia Hoamny

Z Burgerowni to Burger Majster

Z Kebabowni - Kebab Meister, mega chamski kebab z kuli ale bardzi uczciwy cenowo, duży i smaczny, bije drwale na łeb.

Z typowych restauracji to Lawenda pod wzgledem jedzenia do cen jest bardzo w porządku, z orientalnych
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol baccate znam i kocham, często tam zamawiam, jednak ostatnio ciut z jakością poszło w dół rogata mnie nie urzekła a byłem dwa razy, tutti spoko, jednak włoszczyzna albo na okrągło lepiej wypadają

Asia hoamny numer uno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z burgerów kocham burgermanie XD

Kebab polecam kebabisto numer 1

A do tego baru mlecznego muszę się w końcu wybrać. Od siebie polecam con giardino w oliwie
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol no nie byłem z rok więc może coś się zmieniło ale to taki domowy guilty pleasure, a jeszcze zapomiałem o Husak pizza - droga ale warto

Kebab no to w okolicy kebab drwal jadlem ale przehandlowane
  • Odpowiedz