Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@tomek0409 @M4rcinS idź pan w #!$%@?. Miałem do wyboru kulturalna pracę w automotive (już rok pracowałem) w transporcie, ale wybrałem to gówno że względu na odległość od pracy i większą kasę. Jakby mi spedycja coś takiego #!$%@? to od razu nota wyżej i by się skończyła jazda. 4 rok w logistyce leci, spróbowałem tej całej spedycji i mam dość.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek0409 @M4rcinS @BigUglyFatFucker @tomek0409 @daeun @BigUglyFatFucker nie mam problemu jeśli chodzi o kasę. 7k brutto okes próbny, później 7.5k. "miały" być premie, ale coś nie ma xD. Nawet #!$%@? nie da się pracować hybrydowo lub HO, siedź w biurze ze stacjonarka. #!$%@? xD czuję się jak w cyrku, powaga. Też siedzę w logistyce, ale nie takiej. Zwykle to było jakieś korpo i firmy produkcyjne. Tutaj czuję się jak w zoo dosłownie
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: po prostu trafiłeś do tego 95% szamba jakim jest transport w Polsce. Są normalne, sensowne firmy, które mają normalną robotę ale oni nie szukają ludzi z łapanki. Ja pracując 10 lat w branży nie przepisałem nigdy ładunku, a od chyba 7 lat nie widziałem na oczy transa.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiktorbo znaczy się ja wiem jak wygląda spedycja bo z nimi pracowałem, ale nie zdawałem sobie sprawy, że trafiłam do takiej firmy. Zaćmienie, nóż na gardle (wyprowadzka) albo ślepa nadzieja, że to coś innego. Ale jednak to typowe szambo. Unikałem jak ognia przepisywaczy i w teorii nie przepisuje bo mamy klientów, ale i tak 100% moich ładunków to giełda. Inaczej. Flota to kilka aut która zajmują się 3 osoby, reszta wyłącznie giełda
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja robiłam za spedytora w firmie w mojej poprzedniej pracy - dodatkowo, bo mieliśmy 3 kierowców i szkoda wracać na pusto.

Patola to cała spedycja. Niestety żeby zaistnieć w tej branży trzeba umieć się po tej patoli przemieszczać.
I dobrze kłamać. Tam każdy kłamie.
  • Odpowiedz