Wpis z mikrobloga

jaki jest najtańszy sposób, żeby trejdować amerykańskimi indeksami z dźwignią? Chodzi mi o trzymanie pozycji przez trochę dłuższy termin więc CFD ze swapem odpada, sprawdzałem futuresy (znane mi dostępne w polsce są tylko w IB i Degiro), ale w IB jest delay cenowy i trzeba nabyć płatną subskrybcje danych, żeby go nie było (XD), a na degiro są miesięczne opłaty 5EUR za handel futuresami z amerykańskich giełd + z tego co widzę jest konieczność podwójnego przewalutowania (PLN->EUR->USD), ale tutaj mogę się mylić. Znacie coś tańszego, szybszego, prostszego?
#gielda #trading
  • 7
via Wykop
  • 0
@a-l_d: i tam są dostepne kontrakty np. na spy albo nasdaqa? tylko regularne czy mini, micro tez? widzę tabelę opłat, ale nigdzie nie mogę znaleźć listy dostępnych instrumentów czy nawet giełd
Oake - @a-l_d: i tam są dostepne kontrakty np. na spy albo nasdaqa? tylko regularne c...

źródło: bossa

Pobierz
@Oake: Tak jak kolega @olcayn pisze, opcje na indeksy czy po prostu na konkretne akcje. Kwestia dobrania odpowiedniej strategii long/short call/put. Ja mam konto na tastytrade, ale zapewne znajdziesz wielu innych brokerów.