Wpis z mikrobloga

#zegarki hej gdzies w internecie trafilem na zegarek dodawany do bugatti chirona. Jestem laikiem w temacie zegarkow ale spidobal mi sie ksztalt ani okragly ani prostokatny. Czy sa firmy ktore maja cos takiego w ofercie? Nie chodzi mi o zegarki po 10k a bardziej przystepne. Trafilem tylko na firmw invicta gdzie jest nieco zblizony ksztalt niektorycj modeli ale wszystkie widze w collabie maja jakies loga superbohaterow.
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Erados mysle ze podobnie jak u mnie, tak i u innych przegladajacych mozesz liczyc jedynie na lekki grymaso-usmiech pod nosem :).

@czlowiekbozy dzieki, w sumie nie wiek co znaczy nie oczekuj wiele bo od zegarka oczekuje ze bedzie mi sie podobal i ze bedzie wskazywal godzine. Niestety wspomniana marka przez te superbohaterskie zapedy nie trafia w pierwszy punkt wiec szukam dalej :)
  • Odpowiedz
dodawany do bugatti chirona


@delyr: jeżeli chodzi ci o Jacob & Co Bugatti Chiron Tourbillon, to to są zegarki kosztujące w okolicach $1.5M, a nie rozdawane jako gadżety przy zakupie samochodu :)

Niestety nie kojarzę nic podobnego dla zwykłych zjadaczy chleba. MB&F ma sporo podobnych potworków, ale one - mimo że są rząd wielkości tańsze od Jacob & Co - nadal kosztują przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy dolarów...
  • Odpowiedz