Wpis z mikrobloga

Cześć miłośnicy malowania figurek, entuzjaści gier bitewnych i wszystkie twórcze ananasy! :)

Dziś chcę Wam zaprezentować jeden z moich najnowszych projektów z gry Fallout: Wasteland Warfare, osadzonej w realiach postapokaliptycznego świata wyniszczonego wojną atomową, a są nimi, malowani na zlecenie, Heroes of Sanctuary Hills.

To kultowe postacie z gry wideo Fallout 4, przeniesione do skirmrishowej gry bitewnej w formie żywicznych figurek wykonanych w skali 32 mm. Wśród nich są: Jedyny ocalały w wersji męskiej i żeńskiej, Dogmeat z goglami i robot Mr Handy o imieniu Codsworth. W Fallout: Wasteland Warfare każda z tych postaci ma swój indywidualny styl i zdolności.

Bohaterów Sanctuary Hills pomalowałem z pomocą aerografu i pędzla, dodając trochę efektów weatheringu, aby jeszcze bardziej dopasować ich do scenerii postapokaliptycznych pustkowi.

Zapraszam Was gorąco do obejrzenia pełnej galerii zdjęć Heroes of Sanctuary Hills na mojej stronie:

https://noocnikpaints.com/fallout-wasteland-warfare-survivors-heroes-of-sanctuary-hills-prezentacja/

Zachęcam również do obserwowania mojego profilu na Instagramie, gdzie znajdziecie moje najnowsze projekty malarskie.

https://instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam i życzę Wam udanego weekendu! :D

#heroesofsanctuaryhills #fallout #falloutwastelandwarfare #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - Cześć miłośnicy malowania figurek, entuzjaści gier bitewnych i wszyst...

źródło: 1672659959933-01

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@noocnikpaints: Nie jestem malarzem, więc tylko się dopytuję.
Ale oglądając te figurki, odnoszę wrażenie jakby zostały wyciągnięte z amerykańskiego komiksu. Nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale może:
-ostre kontury
- mało szczegółowe ,ale wyróżniające się prawie jednokolorowe powierzchnie.

To efekt zamierzony, czy się nie znam?
  • Odpowiedz
@Chrystus: Cześć! Efekt w pełni zamierzony i wzorowany na oryginalnych modelach promocyjnych producenta gry. Figurki do gry są wykonane w skali 32 mm. Oglądasz je zazwyczaj z odległości ok. 0,5 - 1 m, dlatego ostry kontur i wysoki kontrast nie tylko sprawia, że z takiej odległości oko odbiera ilość detali na figurce jako znacznie większą, a tym samym pomaga w szybkiej identyfikacji modeli na stole.
  • Odpowiedz