Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
Chciałbym zaprosić wszystkich na kolejną część Prawdy Pozornej, w której przyjrzymy się kanałowi Lepszego Komentatora.

Bohater przedstawia siebie jako osobę walczącą z szurią, wręcz za antyszura, więc zobaczymy, czy czasem nie stał się sam tym z kim walczy, gdyż popadanie w skrajność często do tego prowadzi. Sam rzadko posługuję się terminem "szur", ale na potrzeby filmu zrobiłem wyjątek, ponieważ bohater lubuje się posługiwać nim wobec innych, np. Szymona z kanału Wojna Idei i Szymon_Mówi . Dlatego wziąłem do prześwietlenia jeden film Lepszego Komentatora, który omawia Szymona i zobaczymy, kto ma rację, a tym samym kogo na jego podstawie można nazwać szurem.

Mój film podzielony będzie na trzy części. W pierwszej dotknę tematu historycznego, który pojawia się w filmie Lepszego Komentatora, a w drugiej głównego poruszanego przez nich wątku. Znowu w trzeciej, najdłuższej, prześledzimy działalność naszego bohatera.

Nie zabraknie takich znamienitych osobistości jak Doktor Piotr Napierała, Polski Inkwizytor czy Ralindel.

Film trwa ponad 90 minut.

PS. Jak ktoś zapyta, czy będę robił ewentualnie kontrodpowiedzi, to odpowiadam, że nie. Chcę skończyć jeden wątek i iść dalej ukazywać kolejny problem. Na moim kanale nie będę bawił się w internetowe dramy.

https://www.youtube.com/watch?v=N4EOAbdn7-8

Uszanowanie,
Święty Judasz

#napierala #lepszykomentator #wojnaidei #swietyjudasz
  • 4