Wpis z mikrobloga

Jakie spodnie trekkingowe w nasze góry polecacie? Chciałbym jakieś rozpinane 2w1. Złapałem w tamtym roku zajawke na nasze Tatry i chcę na ten sezon się przygotować z jakimś fajnym sprzętem, nie będę wchodził (raczej) w ekstremalnych warunkach ale możecie też polecić jakieś raczki/raki, kurtki, bluzki i inne przydatne rzeczy :D Plecak i buty już mam ;) Fajnie jakby nie były to rzeczy za miliony monet, dzięki!
#tatry #gory #trekking #spodnie
  • 9
  • Odpowiedz
@Vafik jak masz już buty, to do nich dobierz raki. Czekan dobierz do wzrostu. No i zacznij chodzić, poznaj góry, przyswój wiedzę i dopiero inwestuj w konkretne ubrania. Sam poznasz czego Ci brakuje, potrzeba.
  • Odpowiedz
  • 0
@19michael86: Byłem już na paru szczytach w tamtym roku, nawet na Krywaniu ale w zajebistą pogodę to wystarczyły mi spodenki i zwykła bluzka, a teraz mam zamiar zacząć trochę wcześniej chodzić po tatrach, więc już chciałbym jakąś część budżetu przeznaczyć na coś fajnego, bo mam jeszcze czas na szukanie
  • Odpowiedz
@Vafik no właśnie, bo w 1 poście piszesz raki, kurtki i tak nie sprecyzowałeś pory roku do końca. Jako przydatne rzeczy do plecaka polecam małą apteczkę. Skarpetki popatrz Smartwool, majtki rownież, ew. Icebreaker. Spodnie na lato 2w1 są wygodne, nawet te Decathlonowe.
Koszulki może nie najtańsze, ale fajne są Icebreaker Tech Lite - kilka dni i nie śmierdzą, poczytaj w necie.
  • Odpowiedz
@Vafik: noszę revolution race: są spoko, bo nie podrą się od byle gówna, ale nie są uniwersalne, np na deszcz to tak srednio bym powiedział, ale i tak polecam ze wzgledu na wytrzymałość, bo nie rozwalisz ich gdzieś orzy kontakcie ze skałą. Mam już 2 rok, w tym czasie byłem 8 razy s tatrach
  • Odpowiedz