Wpis z mikrobloga

#modameska #kurtka #pytanie

Planuje kupic czarna (albo jak opcja 1 prawie czarna) kurtke i zatrzymalem sie na wyborze pomiedzy tymi 3.

1 jest najlepiej wykonana, ale nie ma handwarming pockets - ma kieszenie wewnatrz, ale wydaje mi sie ze moze brakowac mozliwosci wlozenia rak do kieszeni

2 jest ze skory roughout, nie boje sie o wytrzymalosc itd, bo to skora wysokiej jakosci, ale cos czego nigdy nie nosilem

3 ma suwak co chyba jest na plus, aczkolwiek guziki tez sa spoko, nie jest to deal breaker w zadnym stopniu.
Na minus to najmniej znana skora (w sensie producent skory nie jest jakos popularny)

4 chyba podoba mi sie najbardziej, tak jak 2 to typowy type 3 - jedyny minus ze najdrozsza

jakiekolwiek opinie mile widziane
tomekwcalenie_tomek - #modameska #kurtka #pytanie 

Planuje kupic czarna (albo jak op...

źródło: jackets

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@programista15cm mam is aero customowa w type 3 stylu więc kieruje się tymi wymiarami, nie kupuję na rozmiar tagu tylko sklepy mierzą konkretne egzemplarze i dadzą mi to co mierzy najbliżej tego co potrzebuję, więc w tym przypadku pomijam te kwestie i wybieram tylko między tymi konkretnymi modelami
  • Odpowiedz
@tomek_wcale_nie_tomek: zaczynając od tej, którą byłbym najbardziej zainteresowany to: 3, 2, 4, 1

3 na pierwszym miejscu z tych samych powodów, o których pisał pablos
2 i 4 są podobne, ale nr 4 (może tylko na zdjęciu) za bardzo odbija światło
1 fajna, ale chyba wolałbym mieć kieszenie na ręce i nie mieć tej na klacie
  • Odpowiedz