Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o przenoszenie save'a z pirata na steam.

Pobrałem sobie Death Stranding, żeby zobaczyć czy gra mi się spodoba i po ponad 10 godzinach mogłem stwierdzić, że tak, więc postanowiłem ją kupić na steamie.

I teraz mam pytanie czy ten save będzie działał i co muszę zrobić żeby działał? Kiedyś tak samo zrobiłem z Elden Ringiem i musiałem grać od zera, bo nie byłem w stanie przenieść save 'a.

Jednak w Death Stranding nie wyobrażam sobie żebym od nowa musiał to wszystko przechodzić xD aż takim masochistą nie jestem.

#deathstranding #steam #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@Garztam: włącz grę, stwórz save (pograj chwilę, zrób zapis), wyjdź do menu, przeklej stary save tak, żeby nadpisał nowy save po czym wczytaj.

To taki uniwersalny poradnik do każdej możliwej gry, jak nie zadziała to ja osobiście nie kombinuje dalej tylko gram od 0.
  • Odpowiedz
@Garztam: wiesz, chodzi o to że mówisz to do kogoś kto na.ebał w tej grze ok. 500h przechodząc ją 4-5 razy, stąd heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Graj jak lubisz, nie ma nic gorszego niż zmuszanie się w grze do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@purrminator ogarnąłem i już działa ( ) ale bez ruskich poradników i programów zewnętrznych się nie obyło.
Nie wiem czy ta dziewicza kraina, którą polubiłem będzie taka sama z tyloma ułatwieniami ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Normalny-czlowiek to dobrze że początek ograłem sam i teraz widzę różnicę.
Bo gdy widzę ile surowców potrzebne było na zrobienie autostrady to myślę że sam bym nie dał rady tego wszystkiego uzbierać. Tak samo budować mosty nad rozpadlinami, czy stawiać schrony.
Ten system online jest całkiem fajny i zmienia grę na lepsze, chociaż robi się prostsza to granie bez tych wspomagacze byłoby już zbyt nudne.

Chociaż widzę, że wystarczy dojść do momentu
  • Odpowiedz