Wpis z mikrobloga

@elektryczny_mariusz: może być wyłączona dopiero na wniosek jednej ze stron. do czasu wniosku i decyzji sądu w tej sprawie kazdy może wejść a już na pewno można sobie być w sądzie albo przed sądem, tego nikt nie może zakazać. Publikacja wizerunku? Trzeba go zabezpieczyć czarnym paskiem na oczy( ͡° ͜ʖ ͡°) przykład https://gazetakrakowska.pl/czerwone-peleryny-przed-sadem-ksiadz-natanek-oskarzony-o-znieslawienie-dzieci-z-in-vitro-ruszyl-proces-zdjecia-wideo/ar/c1-16259437
@bezpravkano207: Czekaj, coś do mnie właśnie dotarło. Chcesz powiedzieć, że byłeś wtyką u śmietanowego głupka i on ci dawał materiały, a ty udawałeś że jesteś Storchem i publikowałeś te materiały, a ten gamoń w to uwierzył, poszedł z tym do sądu i chce go pogromić za rzekome udostępnianie materiałów ze sprawy. Jeśli tak to ja nie wiem co tam w tej głowie u rudego siedzi. PaUza chyba.
@marjan1234: tak, ale nie ja nim byłem, tylko typek z wiskordu, ja jestem tylko pośrednikiem. Udostępnianie jest legalne, nie ma wyłączenia jawności. Rudy pozwać chce "za obrażanie" jak sam napisał ale nie może bo nie zna adresów i nazwisk wykopków. Dlatego chce żeby sąd POmógł dla jego pogonić do tego policję