Wpis z mikrobloga

@77023 to prawda, że serio tego chcą, bo na tej radykalizacji korzystają, zdobywając głosy. Tak samo PO i PiS chcą, by ich wojna zajęła głowy wszystkim Polakom, dzięki czemu mają żelazny elektorat oddanych fanatyków, którzy będą na nich zawsze głosować, tak samo wyborców próbuje radykalizować i skłócać lewica wymyślając jakieś bzdurne problemy.
@77023: Nie wiem czy radykalizacji, ale na pewno do poszerzenia. Normictwo zaczyna już nabierać świadomości antyp0lkowej. Przysł#!$%@?ąc się rozmowom normików można już coraz częściej usłyszeć zdania które mogłyby być właściwie wyjęte z tagu blackpill/redpill. Myślę że prędzej czy później dojdzie do powstania (albo przekształcenia już istniejącej) partii otwarcie odwołującej swoje postulaty prawie wyłącznie do mężczyzn i głosząca hasła antyp0lkowe tak jak lewica jest partią p0lek i otwarcie głosi hasła antymęskie.
@Balantidium_Inceliaris: sprawa jest prosta, dzisiaj taki chłop ma tag przegryw na wykopie, który jest w miarę ogólnodostępny, po tych zmianach już takiego czegoś nie będzie i zostaną zamknięte grupki, które będą się dodatkowo nakręcać faktem dyskryminacji prawnej i cenzury. W rezultacie nastąpi radykalizacja postaw na tych grupach i już nikt nie będzie ironicznie przedstawiał scenariusza z opowieści podręcznej. Wzrośnie też liczba samobójstw, bo chłopy nie będą mieć łatwo dostępnego miejsca, gdzie
@AndrzejBabinicz: A wg. mnie to jest super opcja, dawno już powinna to Lewica wprowadzić. Jeszcze kilka takich pomysłów i wróci tam gdzie powinna była trafić na samym początku tego tysiąclecia.

@AndrzejBabinicz: nie rozumiem co w tym kontrowersyjnego? XD zawsze jest miejsce na konstruktywną krytykę, ale jeśli obrażasz kogoś tylko ze względu na płeć i dziwisz się, że ktoś postrzega to jako nienormalne to pozdro. Nie jesteś normalny i nie wiem, dlaczego chcesz tolerowania tego. Nie zostało też określone, że dotyczy to tylko obrażania płci żeńskiej, ale najwyraźniej przyjąłeś to za pewnik. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zostało też określone, że dotyczy to tylko obrażania płci żeńskiej, ale najwyraźniej przyjąłeś to za pewnik. Ciekawe dlaczego


@Catit: też przyjmuję to za pewnik wynikający z doświadczenia na podstawie stu tysięcy wcześniejszych podobnych sytuacji. Będzie jak z dodatkowymi punktami dla kobiet i z wielkim ogólnopolskim skandalem w liceum w Świeciu, gdy liceum chciało dać punkty dodatkowe dla kobiet, ale Unia Europejska zgodnie z parytetami zmusiła liceum do dyskryminacji kobiet, gdy