Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: Spójrz sobie na to jakie gry tam kandydowały i jakie wygrały.

Grę roku wygrał Baldur's Gate 3. Potem jeszcze Hogwarts Legacy, remake Resident Evil 4, Lethal Company i #!$%@? jakaś gra EA Sports czyli mikropłatności i cięcie Sebixów na forsę.

Kategoria gier VR to była posucha, z resztą mało kto gra w gry VR, i wygrał jakiś horror z ładną grafiką.

Labor of Love to też nieporozumienie bo wygrało RDR2,
supra107 - @pearl_jamik: Spójrz sobie na to jakie gry tam kandydowały i jakie wygrały...
  • Odpowiedz
@Blaskun: A mnie dał. Natomiast fajne jaja się odwalały przy odbieraniu kart z kolejki, pokazywało że mam -1 kart do zebrania bo robiłem więcej kolejek niż się Steam spodziewał a raz miał zonka jak próbowałem odpalić kolejną, wywalał błąd i po paru minutach od razu dał kartę bez potrzeby przełażenia przez kolejkę. xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: No te pod odznakę co codziennie można jedną za free odebrać przeglądając kolejkę. Tak jak od zawsze było na dużych wyprzedażach, zbierasz karty, potem duplikaty sprzedajesz na e-bazarku, za grosze dokupujesz te brakujące i masz dodatkową odznakę za free. xD
  • Odpowiedz
Nawet nie wiedziałem, że jakieś karty za to dają. W sumie nigdy nie dostałem. Gejben złodzieju gdzie moje karty?! xD


@Blaskun: No cóż, jak to mawiał najsłynniejszy kasiarz 2RP... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nowe, czy tylko z okazji świąt i nowego roku? Wcześniej nic nie dawali xD


Zabieg stary, moja najstarsza odznaka wyprzedażowa jest ze świątecznej wyprzedaży z 2015 roku. Po prostu trzeba pilnować, od pierwszego
supra107 - >Nawet nie wiedziałem, że jakieś karty za to dają. W sumie nigdy nie dosta...
  • Odpowiedz