Wpis z mikrobloga

Zrozumcie pisiory i kryptopisiory że nikt z wyborców koalicji (poza jakimś kodostwem i innymi tego typu tworami, ale wciąż mniejszość) nie uważał że ten rząd będzie zajebisty i zrobi z Polski drugi Singapur. Po prostu PiS pokazał, że da się rządzić tak #!$%@?, że nawet ludzie którzy mają politykę w dupie nie mogli tego wytrzymać. Nowy rząd jest jak typowy polski rząd, #!$%@? ale stabilnie, tylko że my wiedzieliśmy na co się piszemy. Dlatego wasze #!$%@? że patrzcie co PO zrobiło!! Na nikim wrażenia nie robi.

#sejm #polityka #polska #bekazpisu
  • 70
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Ja głosowałem na opozycję demokratyczną głównie dlatego, żeby zlikwidowali chamską propagandę w TVP i doczekałem się szybciej niż się spodziewałem. Przez tę propagandę mam skłóconą rodzinę a moją matkę wręcz opętało.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69 słuszna opinia. Mam bardzo podobną. Wcale nie oczekuję eldorado. Po prostu brakowało mi już tego spokoju, które dawał Tusk u sterów mimo wszystko. To co odyebał PiS przez te lata to nie mieści się w głowie. Będziemy się z tego wygrzebywać dziesięciolecia.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: każdy kto pamięta co było przed 2015 wie, że Tusk za dużo nie zrobi. On jest premierem od ciepłej wody w kranie, orlików itp. jednakże leniwy i potulny Tusk jest o rzędy wielkości lepszy jak pisowska szarańcza.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Przed 15 października Tusk miał rozpadającą się Polskę ratować, a niecały miesiąc rządzenia później, wystarczy że będzie miernotą.
  • Odpowiedz
każdy kto pamięta co było przed 2015 wie, że Tusk za dużo nie zrobi.


@Silklash: ah ta niezawodna pamięć wykopków xD Tylko orliki i ciepła woda.

1.
Pierwsze miejsca na świecie we wzroście PKB w latach 2007 - 2013
http://g0.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/1544000/1544942-kto-odrobil-kryzysowe-straty.jpg

2.
Wzrost o 15 pp. dochodu rozporządzalnego na gospodarstwo domowe w latach 2007 - 2014, co dało pierwsze miejsce wśród krajów OECD
https://ec.europa.eu/eurostat/tgm/table.do?tab=table&init=1&language=en&pcode=tec00114&plugin=1
http://tomnierajcuje.blogspot.com/2014/06/nie-tacy-juz-biedni.html
https://nowiny24.pl/polacy-bogaca-sie-najszybciej-w-europie/ar/c3-10143364

3.
Indeks Where-To-Be-Born, znany wcześniej jako
  • Odpowiedz
@bacaa90: kuce nie chce zrozumieć że Tusk to właśnie ten twardy człowiek, który zrobił dobre czasy ze złych czasów, które pozwoliły PiS - słabym ludziom - przejąć władzę i się u niej utrzymać. Albo są po prostu za młodzi żeby o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
@bacaa90: a wszystkie te osiągnięcia pomimo rządów Tuska, bardzo dobrze Polacy, gdyby nie my, to te wszystkie rządy już dawno by nas zniszczyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale wiesz że oddanie głosu w wyborach nie obliguje cię do ślepego popierania wszystkiego co robi partia na którą zagłosowałeś?


@Bumelante: no chyba że braun zgasił świeczkę, to wtedy cała partia odpowiada za jego czyn a za wszystko obwiniani są także jego wyborcy.
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: mi sie nie chce z nimi juz w ogole wchodzic w dyskusje. srali gownem z dupy ze UUU NO TO FAJNY TEN RZONT NOWY na drugi dzien po wyniku wyborow takze xD na czarno i knebel im zakladac bo rownie dobrze moglbys dyskutować z psem
  • Odpowiedz
  • 11
@bacaa90 Tamten rząd nie był może mega ale był przyzwoity i szedł w dobra stronę a za niepopularne decyzje jak wyzszy wiek emerytalny szanuje. Obecny Tusk to jednak zupełnie inne poglądy i nie mam nadziei, że kraj pójdzie w dobra stronę, szczególnie mając świrów z lewicy w rządzie.

Ale i tak głosowałem bo na pewno będzie lepiej niż w przypadku rządów alternatyw z konfy i PiS.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Międzynarodowe tabele pokazujące agregat mam w dupie, bo agregaty nic nie znaczą. PKB mnie nie obchodzi, bardziej wolę poznać jego strukturę i podział. Średnio człowiek i pies chodzą na 3 łapach.

A poza tym zaznaczam, jestem antypisowcem, ale #!$%@? gloryfikacja tuska jako zbawiciela to jest pamięć złotej rybki. Tusk jest ogromną ceną, jaką zapłaciliśmy za pozbycie się pisowskiej szarańczy.
  • Odpowiedz
wiesz że oddanie głosu w wyborach nie obliguje cię do ślepego popierania wszystkiego co robi partia na którą zagłosowałeś?


@Bumelante: problem w tym, że to konfiarze i pisowcy krytykują partie, na które nie głosowali xD
  • Odpowiedz
no chyba że braun zgasił świeczkę,


@11mac11: myślisz konfiarzu, że jak będziesz po tysiąc razy powtarzał ten nieudolny spin ze zgaszeniem świeczki, to ktoś autentycznie uwierzy, że tylko to się stało? Ja rozumiem, że konfiarskie sekciarstwo ryje banie, no ale gdzieś jest granica przyzwoitości, granica zeszmacenia intelektualnego w obronie swojego bożka.
  • Odpowiedz
nie uważał że ten rząd będzie zajebisty i zrobi z Polski drugi Singapur.


@Mineciarz69: rzecz w tym że żaden rząd na świecie nie jest zajebisty, nigdy się nie da rady przypodobać nawet 80% społeczeństwa swoimi decyzjami i rządzeniem. Szczególnie że decyzje ratujące państwo są dla samego społeczeństwa (przynajmniej dla dużej części) odbierane jako złe. Wystarczy patrzeć na socjal czy w ogóle to o co walczyła solidarność i co wywalczyła i generalnie
  • Odpowiedz
@Mineciarz69 to samo było 8 lat temu, wszyscy mieliśmy tak bardzo po dziurki w nosie Tuska, Komorowskiego i całej Platformy, że w akcie buntu zagłosowaliśmy na PiS.

Teraz sytuacja odwraca się, a za 4 lub 8 lat będzie powtórka. Różnica polega na tym, że młodsze pokolenia nie znają poprzednich rządów i dla nich złem koniecznym jest PiS, dla nas był nim Tusek i jego klika. Wszystko zmiania się jak w kalejdoskopie, ale
  • Odpowiedz