Wpis z mikrobloga

No to gdzie kupić jak nie w


@zenek-stefan1: wszędzie w Polsce będzie bardzo podobna praktyka sprzedażowa. U nas nie ma takiego prawdziwego czyszczenia magazynów jak w USA na black friday. Wystarczy spojrzeć co sieciówki zrobiły z tą ideą. W ciągu paru lat od black friday przeszli płynnie do black weeks, a potem przez kilka miesięcy koło listopada na "u nas czarny piątek trwa cały czas". Dodajesz interesujący cię model do obserwowanych
  • Odpowiedz
  • 2
@zenek-stefan1 prędzej na X-kom znajdziesz dobrą cenę niż na Mediaexpert jakąś wyprzedaż xD

Kiedyś Media Markt miało hasło nie dla idiotów tylko że trzeba być idiotą żeby wierzyć w ich promocje xD
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: Jak kiedys pracowałem w sklepie z elektroniką to wyprzedaże były po nowym roku z tego co nie poszło na wigilie. I ogólnie ustawa chyba mówi o tym, że wyprzedaże mogą być tylko dwa razy w roku. Dlatego mają "czyszczenie magazynów" bo nie mogą nadużywać hasła wyprzedaże.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: jest coś takiego. Zazwyczaj w lutym masz dobre ceny, bo najmniej sprzętu schodzi jeżeli chodzi o telewizory plus wchodzą nowe serie i można ekspozycje zeszłorocznych tanio kupić. Mowie to jako były przedstawiciel handlowy ;))
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: przez kwartał obserwowałem ceny interesujących mnie kilku sprzętów RTV i AGD.
Jak była przecena to na konkretne modele,
ale z reguły były wtedy w każdym innym sklepie równocześnie xD a wielorabaty się nie opłacają w żaden sposób. Nawet excela pod to robiłem i obserwowałem ten ceny.
  • Odpowiedz